Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, O Ses Türkiye yılbaşı programında eşi Neslihan Atagül'le ilgili sahne alan Kadir Doğulu ile fena dalga geçti.

Kadir Doğulu, 2016 yılında evlendiği Neslihan Atagül ile O Ses Türkiye yılbaşı programına konuk oldu. Barış Manço'nun "Bal Böceği" isimli şarkısını seslendirdikten sonra evlilikleri hakkında bir anısını paylaşan Kadir Doğulu, yaşadıkları bir tartışmayı anlattı.

Oyuncunun anlattığı bu küslük hikayesi yazar Adem Güneş’in daha önce  sosyal medyada paylaştığı hikayeye benzetildi.

“O PALYAÇO BENİM...”

Sosyal medyada gündem olan çalıntı iddiasına Uraz Kaygılaroğlu’ndan da yorum gecikmedi. Twitter’dan Kadir Doğulu’nun anlattığına benzer bir hikayeyi ti’ye alarak paylaşan Kaygılaroğlu, paylaşımın ardından binlerce etkileşim aldı.

Kaygılaroğlu paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Geçmiş zaman İzmir Fuar’dayız. Hava müthiş, güneş tepede. Eğlenceler, şarkılar, şovlar. Bir baktım köşede biri canı sıkkın oturuyor. ‘Abi dedim hayırdır?’. ‘Boşver’ dedi. ‘Gel sıkma canını konuşalım’ dedim. ‘Yok’ diyor ama gözyaşları sicim gibi. ‘Bak gel böyle olmaz’ dedim. ‘Şurada bir palyaço var herkesi güldürüyor, seni ona götüreyim’ dedim. Hafifçe doğruldu boynuma bir öpücük bıraktı ve ne dese beğenirsin, ‘O palyaço benim…’

Doğulu’nun anlattığı hikaye şu şekilde: “Biz bir gün tartıştık, sanıyorlar ki biz hiç tartışmıyoruz. Biz o kadar büyük tartıştık ki ben vurdum kapıyı çıktım. İşlerimi halletim. Geldim eve, koltukta uyuyakalmış. Hayatta bırakmam onu koltukta. Kucaklarım götürürüm beraber yatacağımız yere. O gün yapmadım. Çünkü kızgındım. Yapmadım gittim yatak odasına yattım. Sabah oldu. O da kızgındı. Dedim ki ara mı versek. O da tamam verelim dedi. Birkaç saat geçti Tam dışarı çıkacağım boynumdan öptü. Konuştuk, dün gece eve geldiğini fark ettim dedi. Çok bekledim beni almanı. Ben de dedim çok bekledim aç mısın diye kalkıp bana sormanı. Bizim miladımız oldu. Konuşarak çok şey anlaşılabiliyor.”