Adana'da uyuşturucu kullanmak için girdiği inşaatta 4 metrelik çukura düşen genç kadın kurtaran sağlık ekiplerinden isteği herkesi şaşırttı.

Adana'da uyuşturucu kullanmak için girdiği inşaatta 4 metrelik çukura düşen genç kadın yaralandı. Çukurdan çıkartılıp ambulansa bindirilen genç kadının "Bana sigara verin, başım çok kötü" diyerek bağırması, yoldan geçen bir vatandaşın kadın sedyedeyken eline sigara tutuşturmasıysa dikkat çekti.

YERLİ MİLLİ MARKA BETON DELİCİ : SARB-83 YERLİ MİLLİ MARKA BETON DELİCİ : SARB-83

Adana'nın Seyhan İlçesi'ne bağlı Ziyapaşa Bulvarı üzerinde meydana gelen olayda, 24 yaşındaki Sibel K, uyuşturucu kullanmak için metruk bir binaya girdi. Bu sırada genç kadın, karanlıkta inşaat içerisinde bulunan 4 metrelik çukuru fark etmeyerek içine düştü.

KADIN, DAKİKALAR SÜREN ÇALIŞMAYLA ÇIKARILDI

Kadının yardım çığlıkları üzerine yürüyüş yapan vatandaşlar durumu itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yaklaşık yarım saat süren çalışmayla Sibel K'yı düştüğü çukurdan çıkarttı.

BİR VATANDAŞ KADINA SİGARA VERDİ

Genç kadının ise bu sırada "Bana sigara verin, başım çok kötü" diyerek bağırması ve yoldan geçen bir vatandaşın kadın sedyedeyken eline sigara tutuşturması dikkat çekti. Sibel K, tedavi için Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.