Malkoçoğlu, Kara Murat, Almanyalı Yarim, Ölmeyen Şarkı, Çakal Avı,, Akasya Durağı, Kurtlar Vadisi Pusu, Meleklerin Aşkı, Arka Sokaklar gibi 150 den fazla  projede yer alan ve genellikle rahip, doktor, komiser, iş adamı gibi  roller oynayan Yeşilçam'ın usta oyuncusu Kayhan Yıldızoğlu’nun son halini bir hayranı paylaştı.

kayhan yıldızoğlu 2

87 yaşındaki ünlü oyuncuyu bir hayranı evinde ziyaret etti ve o anları Instagram hesabından paylaştı. Ünlü oyuncu ''Hepinizi sevgiyle ve iyi niyetle anıyorum'' diyerek hayranlarına mesaj gönderdi.

Yeşilçam'ın efsane ismi mesajında ayrıca şunları söyledi,

''Sevgili dostlarım artık bu yaşlarda hepinizi göremiyorum eskisi gibi. Beraber zevkli anlar yaşıyamıyoruz. Ama hepiniz kalbimdesiniz. Hepinizi hatırlıyorum ve anıyorum. Demin sevgili dostum Bilge Zobu'nun ismi geçti. Aman yarabbi dünyalar bana verilmiş gibi oldu. Onu o kadar özledim o kadar özledim ki. Yıllarca beraber çalıştık. Vasfi Rıza beyin yeğeniydi. Bütün dostlarımı hatırlıyorum.Allah elimi ayağımı biraz büzdü, kırdı ama Allah'tan beynim çalışıyor.

Hepinizi hatırlıyorum. Sevgiyle dostlukla iyi niyetlerle anıyorum. Hoşçakalın''

kayhan yıldızoğlu 3

Kayhan Yıldızoğlu 1976 yılında Türkiye'de Yabancı gelin diye tanınan Suna Yıldızoğlu ile evlenip 1978 yılında ayrılmıştı.

Ünlü isim ayrıca bu sene İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, 7-18 Nisan'da düzenlenecek "42. İstanbul Film Festivali"nin "Sinema Onur Ödülü" nü  almaya hak kazandı.. Ödülü  festivalin 6 Nisan'daki açılış töreninde kendisine takdim edilecek.

kayhan yıldızoğlu 1

Editör: Habererk Haber Merkezi