Yeniden Refah Partisi kazandığı belediyelerin girişine “Rüşvet alan da veren de mel’undur” yazısını asacağını duyurmuştu. O sözü tuttu.

Fatih Erbakan  “İktidara geldiğimizde, Milli Görüş tarihinde olduğu gibi, ‘Rüşvet alan da veren de melundur’ tabelasını başta Cumhurbaşkanlığı Külliyesi olmak üzere bütün belediyelerin girişine asacağız” demişti.

DP Milletvekili Salih Uzun sivil toplum örgütlerini yok edenleri açıkladı DP Milletvekili Salih Uzun sivil toplum örgütlerini yok edenleri açıkladı

Göreve gelen YRP’li belediye başkanları ilk iş olarak belediye binalarına “rüşvet” tabelası astırdı. Yüzde 43 oy alarak Konya Çumra Belediye Başkanı seçilen Mehmet Aydın, yüzde 35 oy oranıyla Sakarya Geyve Belediye Başkanı seçilen Selçuk Yıldız  ve yüzde 50 oy alarak Dulkadiroğlu Belediye Başkanı seçilen YRP’li Mehmet Akpınar belediye binası girişine “Rüşvet alan da veren de mel’undur” Hadis-i Şerif yazısını astırdı.

YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan Çumra Belediyesi’nin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak,  “Elhamdülillah... Yeniden Refahlı Belediye Başkanlarımız söz verdiğimiz üzere tabelalarını asmaya başladılar. Ahlaklı Belediyecilik dönemi başlıyor” dedi.

Editör: Habererk Haber Merkezi