Zafer Partisi Yıldırım İlçe Başkanlığı 30 Temmuz 2022 Cumartesi Günü, Setbaşı Mevkiinde parti standlarını açtılar. İlginin yoğun olduğu stantta, Suriyelileri gönderme kampanyasına yoğun bir imza katılımı oldu. Diğer il ve ilçe yöneticilerinin de ziyarette bulunduğu çalışmada Ümit Özdağ’ı ve Zafer Partisi’ni destekleyenlerin attığı sloganlar göz doldurdu. 

zf1

Her ne kadar provakatif girişimler ve standa saldırılar olsa da ekipleriyle Zafer Partisi saatlerce neşeli bir şekilde çalışmasını sürdürdü. Yıldırım İlçe Başkanı Hasan Taştan etkinlik için şu ifadeleri kullandı:

“Halkımızın imza kampanyasına ilgiyle katılımından memnuniyet duyduk. Partimizi ve Ümit Özdağ’ı o kadar yakından takip ediyorlar ki bize duydukları güven hepimizi onurlandırdı. Artık vatandaşlarımız Zafer Partisi’nin tarım, ekonomi, eğitim, bilim, sağlık, çevre ve yeşil alan, sanayi alanlarında projelerini yaptığımız ziyaret ve etkinliklerimizle daha yakından tanıyor ve takip ediyorlar. 

zf2

Her etkinlikte Türk Milletinin sığınmacılardan ne derece zarar gördüklerini ve hepsinin ne kadar şikayetçi olduğunu görüyoruz. Onların da dile getirdiği gibi, bu düzene karşı koyan tek parti Zafer Partisi’dir. Biz Atatürk çizgisinde Türk Milliyetçileri olarak Türkiye’de tek bir sığınmacı kalmayana kadar, Zafer Partisi hattında mücadelemize devam edeceğiz. 

zf3

Yusuf Akçura’nın dediği gibi: “Türklüğün nereye doğru gittiğini gören, ona göre çalışan, keskin gözlü, doğru düşünceli Türkler vardır. Kurtuluş, kim ne derse desin Türkçülüktedir!”

Editör: Habererk Haber Merkezi