24 Temmuz 2023'te  Zafer Partisi kurucu üyeliğinden. Ankara il Başkanlığı görevlerinden istifa eden Neslihan İrvana sessizliğini bozdu.Zafer Parti'sinden neden istifa ettiğini sosyal medya hesabından kısmen paylaştı.

Tüm inancımın kaybolmasına sebep Ümit Özdağ'dır. Zafer Partisi ile alakalı belden aşağı mevzu da var ama terbiyem el vermiyor.

Belki beni suçlayanlar vardır. Bilinsin diye yazacağım çünkü insanlar acımasız ne yaşadın vs sorgulamadan yargılıyorlar. 3 yılda sanırım 1.750.000 tl partiye harcadım. Kira çaycı maaşı bayrak org masrafları vs. Bu kadar parasını geçtim 1200 günümün öğlen 13- akşam 19 arası parti İçin çalışarak harcadım.

Bir sistem oturttum ama partiye 1 damacana su almayan Seyit Yücel, Lütfü Sahsuvar ve Cezmi Polat  gibi laf üreten adamlar kadar kıymetli olamadım ve bu üçlü laf üretip iş üretmeyenlere hoca sahip çıktı. O yüzden tüm inancımın kaybolmasına sebep Ümit Özdağ dır. Partiye bir gram faydası olmayan adamlara, benim gibi hem para hem emek harcayan insalara yeğledi. O yüzden bu işin de fos olduğunu anladım. Emin olun siyasi olup da lağım çukurunda olmayan yok. Bizim parti ile ilgili belden aşağıda mevzu var ama terbiyem elvermiyor.

3 yıllık siyasi tecrübemde şunu gördüm liderlerin hepsi tek adam olma egosunda. Halbuki ekip çalışmasına daha önce şahit olmuş olsalar. Ekibimden bir arkadaşı öne çıkarmanın benden bişi almadığı aksine değerleriyle bana kattıklarını keşke görselerdi. Bunu tecrübe etmemişler.O yüzden egolarının kurbanları oluyorlar hepsi. Bu manzaraya karşı seyreden gerçekten olanı biteni anlayan için olayı yorumlamak çok basit hale geliyor. Sizden farklı özellikleri olan yetenekli insanlara alan tanıyın. Herseyi kendiniz yapamazsınız! Olay bunu görmekte...

Ümit hoca mükemmel bir teorisyen. Olayın açmazı da burada. Çok doğru çok düzgün ilkesel olarak ama uygulayıcısı yok sahada. Sıkıntı bu. Bir kişi ile olay yürümez. Bu iş bir ekip işi. Ama Ümit hoca dahil yanındaki inanlara bu gerçeği anlatamadım. Tek kişi ile yürümez!

nesli yazı

irvan

Editör: Habererk Com