Zafer Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Azmi Karamahmutoğlu’ nun adaylık açıklaması İstanbul Taksim CVK Otel’de büyük bir kalabalık hatta izdiham şeklinde gerçekleşti.

WhatsApp Image 2024-01-13 at 12.17.07

Basının yakın ilgi gösterdiği tanıtım toplantısında, Türkiye’nin birçok ünlü ismin yanı sıra birçok gazetecininde  bulunması dikkatleri çekti.

WhatsApp Image 2024-01-13 at 12.17.04

Turhan Çömez: TOGG tarih sahnesinden silinecek Turhan Çömez: TOGG tarih sahnesinden silinecek

Azmi Karamahmutoğu'nun  tercih edilme sebeplerinden biride, her kesim tarafından  sevilen, sayılan, toparlayıcı, dürüst, çalışkan ülkücü bir kişi olmasıdır.

Azmi Karamahmutoğlu kimdir?

Azmi Karamahmutoğlu Trabzon kökenli evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yüksek öğrenimini 2 üniversite bitirerek Kıbrıs ve Türkiye’de tamamlayan,  doktora ve master konusunda da çalışmaları olan entellektüel bir Türk milliyetçi olarak Türkiye’de tanınıp sevilen bir kişidir.

Azmi Karamahmutoğlu, MHP Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş‘in son seçtiği Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı görevini yürütmüştür.

MHP’de ise Tuğrul Türkeş’in Genel Başkan adaylığına ,Tuğrul Türkeş‘ten yana tavır koymuştur.MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli olduktan sonra hiçbir görev almamıştır.
 Uzun yıllardır televizyonların aranan ve olağanüstü dönemlerde Türk Milliyetçileri ile ilgili görüşü önemsenen bir yorumcu olarak da biliniyor.
 Azmi Karamahmutoğlu yakın dostlarınca çok sevilen önemsenen bir siyaset figürüdür.

Editör: Habererk Com