İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı adaylığı için adı geçen eski bakan Murat Kurum, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Oda Tv’nin haberine göre: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın "Bakın bir başlık atıyorum, 'Yeniden İstanbul'" açıklamasının ardından eski Çevre ve İklim Değişikliği Bakanı ve İstanbul Milletvekili Murat Kurum'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Erdoğan'ın attığı başlığa destek veren Kurum sosyal medya hesabından, Erdoğan'ın konuşmasının görüntülerini paylaşarak 'Yeniden İstanbul' notunu düştü.

Kübra Par lafı gediğine koydu: Kızını mecliste işe koyan Destici 'konuşturmuyorsunuz' diyebildi Kübra Par lafı gediğine koydu: Kızını mecliste işe koyan Destici 'konuşturmuyorsunuz' diyebildi

Söz konusu paylaşım, AKP'nin İBB adayları arasında adı geçen Kurum'un aday olacağı yönündeki iddiaları pekiştirdi. Kurum'un, 'Sıvadık kolları' ifadeleri de bu durumu güçlendirdi.

AKPİstanbul İl Başkanlığı temayül yoklamasında KP'nin İstanbul adaylığı için Osmanlı Nuri Kabaktepe, Murat kurum ve Selçuk Bayraktar olmak üzere 3 ismin öne çıktığını belirtti

Editör: Habererk Com