Yılmaz Erdoğan imzalı  daha nezaman başlayacağı açıklanmayan  İnci Taneleri dizisinin  fragmanları sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor.

Hazar Ergüçlü'nün pavyon dansı sahnesinin sosyal medyada popülerleşmesi sonrası Ankara'da pavyon dans kursu açıldı. Görüntüler ise sosyal medyada gündem oldu.

Yeşilçam'ın güzeller güzeli Şekerparesi'nin son hali ortaya çıktı! 60'lık Yaprak Özdemiroğlu 20'liklere taş çıkarır! Yeşilçam'ın güzeller güzeli Şekerparesi'nin son hali ortaya çıktı! 60'lık Yaprak Özdemiroğlu 20'liklere taş çıkarır!

inci2

BKM ve Yılmaz Erdoğan imzalı dizideki Hazar Ergüçlü'nün canlandırdığı meşhur Dilber pavyon sahnesi çok konuşuldu. Pek çok sosyal medya kullanıcısı bu dansın taklidini yaparken, o şarkı da fenomen haline geldi. Dansı yeniden canlandıran ve farklı konulara uyarlayan kullanıcıların yanı sıra dans kurslarına da ilham oldu. Ankara'da bir dans kursu, 'pavyon dansı' olarak tabir edilen o performansları sosyal medyada büyük ilgi gördü. Öğretmenin ve öğrencilerinin keyifli halleri sosyal medyada gündem oldu.

inci1

Editör: Habererk Com