Yine yalan söylediler! İşte Gergerlioğlu'nun gözaltına alınma görüntüleri

Hakkındaki Yargıtay kararı TBMM'de okunduktan sonra milletvekilliği düşen HDP'li Ömer Faruk Gergerlioğlu'na verilen 10 günlük süre sona erdi.

Kendisine verilen sürede teslim olmayan Gergerlioğlu, tutuklanma işlemi tamamlanmak üzere evine gelen emniyet güçleri tarafından gözaltına alındı.

Tutuklanma işlemi tamamlanmak üzere evinde gözaltına alınan Ömer Faruk Gergerlioğlu ve yoldaşları, yine provokasyona soyunarak emniyet güçlerini hedef gösterdiler.

Gözaltı esnasında çekilen videoda, işlemi gerçekleştiren polisin, HDP'li Gergerlioğlu'na yönelik nazik tutumu dikkat çekerken, Gergerlioğlu ve beraberindekiler durumu provoke etti.

TBMM'den çıkarılırken, 'Abdest almasına bile izin vermediler' diyen yoldaşlar, bu kez de 'Gözaltına alınırken ayakkabısını giymesine bile izin vermediler' iftirasını attı.

İzlediğiniz görüntüler Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun oğlu tarafından çekilen görüntüler.

Ama görüntünün belli bir kısmını kesip alan PKK’nın siyesi uzantısı HDP’nin milletvekili Murat Sarısaç Gergerlioğlu’nun ayakkabılarını giymesine bile izin verilmediğini söyledi.

OĞLU KENDİNİ YALANLADI

Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun oğlu kendi çektiği video ile kendini yalanlmış oldu. Tele 1 TV’ye açıklama yapan oğul aynı iddiada bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Haciali hakanü
Haciali hakanü - 5 gün Önce

Siz ne kadar yalanci ve duzanbaz bir sitesiniz Allahim sizi Islam etsin