Aydın'ın Kuşadası ilçesinde bina inşaatında çalışan işçiler arasındaki tartışma  taşlı, sopalı, bıçaklı ve keserli kavgaya dönüştü. Çıkan kavgada 1'i polis memuru 7 kişi yaralandı. Cep telefonu kamerasınca kaydedilen kavga ile ilgili 6 kişi gözaltına alındı.

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde bina inşaatında çalışan işçiler arasında henüz belinmryen  bir nedenle tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışma taşlı, sopalı, bıçaklı ve keserli kavgaya dönüştü. Kavga, çevredekiler tarafından cep telefonu ile görüntülendi.

Çevredekilerin ihbarı ile bölgeyi çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis ekipleri havaya uyarı ateşi açarak tarafları güçlükle ayırdı. Kavgada 1'i polis memuru, 1'i ağır 7 kişi yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla Kuşadası Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Çıkan kavgada göğsüne aldığı bıçak darbesiyle ağır yaralanan işçilerden İ.O. ise Aydın Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. İ.O.'nun hayati tehlikesinin sürdüğü bildirilirken, diğer 4 yaralı tedavilerinin ardından ifadeleri alınmak üzere Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Polis, kavgaya karıştığı belirlenen 6 kişiyi gözaltına aldı. Polis olayla ilgili geniş çaplı araştırma başlattı.

 


 

Editör: Habererk Com