Astrologlara göre Koç, Arslan ve Kova  oldukça hırslı ve bir şeye odaklandıklarında gözleri ondan başka bir şey görmeyen  burçlardır.Koç, Aslan ve Kova burçlarının bu özelliğini duyanlar,bir daha bu burçlarla rekabet içine giremeyecektir.

Koç Burcu

Koç burcu, kendine özgü azmi ve çalışkanlığı ile tanınır. Azimleri ve çalışma disiplinleri sayesinde başarılı olmak için uzun süre çaba harcarlar. Bu deneyim ve kararlılıkla, Koç burcunun ulaşamayacağı bir hedef neredeyse yok gibidir.

Aslan Burcu

Aslan burcu, belirledikleri hedeflere kararlılıkla ilerlemekten asla vazgeçmez. Kendilerini dışa yansıtmaktan çekinmeyen Aslanlar, dik duruşları ve çekici görünümleri ile her zaman göz önündedirler.

Başarısızlıkla başa çıkmak konusunda düşük bir toleransları vardır ve sürekli olarak kendilerini geliştirmekten çekinmezler. Başarısızlık onları derinden rahatsız eder.

Kova Burcu

Kova burcu, belirledikleri hedeflere sıkı sıkıya bağlıdır ve ilerlemekten korkmazlar. Hedeflerini ve adımlarını kararlılıkla belirleyen Kova burcu, belirlediği yol haritasından sapmaz.

Sürekli kendini geliştirmek ve ilerlemek, Kova için önemlidir. Sıcak veya soğuk hava koşulları onları durduramaz

Editör: Habererk Com