AKP’li Tuğrul Türkeş: “Kavala’yı ziyaret edeceğim, gerçek milliyetçilik bu” AKP’li Tuğrul Türkeş: “Kavala’yı ziyaret edeceğim, gerçek milliyetçilik bu”

Patronlar Dünyası’ndan Ali Kemal Erdem’in haberine göre; çocuk doktoru olan eşi Ali Naki Kaftancıoğlu ile aynı hastanede görev yapıyor, muayene amaçlı hasta kabul ediyordu.

Kaftancıoğlu’nun tıp merkezini zorunlu görev nedeniyle Sivas Suşehri Devlet Hastanesi’nde görevli olduğu dönemde birlikte görev yaptıkları arkadaşlarıyla açtığı biliniyor.

Kaftancıoğlu’nun tıp merkezinde kendisini ziyaret eden partilileriyle görüş alışverişini sürdürdüğü, yerel seçimde partileri için saha çalışmalarında aktif çalışmaları konusunda telkinlerde bulunduğu da kaydedildi.

CHP’nin 4-5 Kasım 2023 günü Ankara’da düzenlenen 38. Olağan Kurultayı’nda da Kemal Kılıçdaroğlu’ndan yana tavır alan Kaftancıoğlu, Kılıçdaroğlu’nun da liderliği kaybetmesiyle eski işine yoğunlaştı.

Kaftancıoğlu, bugünlerde mesaisinin önemli bir kısmını İstanbul’da Bağcılar ilçesi Yüzyıl Semti’nde kurucu ortağı olduğu Özel Işık Tıp Merkezi’nde geçiriyor.

Burada yöneticilik yapan Kaftancıoğlu, tıbbi müdahalelere katılmıyor.

Editör: Habererk Haber Merkezi