İç çamaşırı giymeyen sunucu gündem oldu

Avrupa basını, iç çamaşırı giymeyen spor sunucusuna sansür uyguladı

İtalya'da EURO 2020 için yapılan programda spor sunucusu Paola Ferrari'nin canlı yayında bacak bacak üstüne atarken iç çamaşırı giymediği görülürken o sırada kanal zor anlar yaşadı. Ferrari'nin görüntüsü ise hemen sosyal medyaya düştü. Avrupa basınının, sansürleyerek vermek zorunda kaldığı görüntülerle ilgili konuşan Ferrari, "İnsanlar şampiyonadaki VAR skandallarıyla ilgilenmesi gerekirken iç çamaşırıma kafayı taktı" ifadelerini kullandı.
İtalya'da EURO 2020 için yapılan programda spor sunucusu Paola Ferrari, canlı yayında bir bacağını diğerinin üstüne attığı sırada iç çamaşırı giymediği görüldü ve bu hemen gündem oldu. Olaydan sonra izleyiciler, Paola'yı Sharon Stone'a özenmekle suçladı.

"CİDDİYE ALMIYORUM"

Paola bu konuyla ilgili, "Hiç ciddiye almıyorum. İnsanlar şampiyonadaki VAR skandallarıyla ilgileneceğine benim iç çamaşırımı konuşuyor. Ben iç çamaşırı giydim" diye konuştu. Sosyal medyada sunucunun bacağına yaptırdığı dövmeyi gösterme amacında olduğuyla ilgili suçlamalar da yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2021, 23:48
YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344