İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bartın'daki esnaf ziyareti sırasında yine vatandaşın tepkilerine maruz kaldı.

Partisinin CHP ile olan ittifakını eleştiren bir kişi “Sen Kılıçdaroğlu ile kol kola giriyorsun” diyerek Akşener'e tepki gösterdi. Akşener ise Kılıçdaroğlu ile kol kola girmediği belirterek "Hakkım haram olsun hepinize" sözleriyle vatandaşları azarladı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Amasra ve Bartın kent merkezindeki ziyaretlerinin ardından Kumluca beldesine geçti.

Akşener Kumluca beldesindeki esnaf ziyaretleri sırasında yanına yaklaşan bir vatandaşın, “Sen Ankara’da Kılıçdaroğlu’nun koluna giriyorsun” sözlerine sert tepki gösterdi.

Meral Akşener'den vatandaşa tepki: Haram olsun hepinize

MEYVE AĞAÇLARINDA AŞILAMA MEVSİMİ BAŞLADI MEYVE AĞAÇLARINDA AŞILAMA MEVSİMİ BAŞLADI

Akşener, “Sen benden helallik almadan ölemezsin. Bu net. Bak siyaset ayrı. Oy verme, senin siyasetini hiç beğenmiyorum de. Bak hiç onlara bir şey diyemem. O senin hakkın. Yahu arkadaş hakkın” dedi.

Erbakan'ın arkasına sığınmaya çalıştı

Yaşlı adamın, “Kılıçdaroğlu el kaldıracak. Meral Hanım da el kaldıracak. Aldatmayın milleti” demesi üzerine Akşener, “Harika bunlar çok güzel yapılmış. Ya ben ne yaptım arkadaş size. Ne söyledim şu ana kadar. Bir şey yaptım mı? Hayır. Başka bir şey söyleyeceğim. Sen şimdi rahmetli Erbakan Hocamın… Ben şimdi ne yapmışım. Biz birlikte iktidar olduk. Ben İçişleri Bakanlığı yaptım onun yanında. Sen bunları unutmuşun sevgili abim unutmuşsun. Sen AK Partili olunca unutmuşsun. Bak helallik alman lazım benden. Çok ciddi söylüyorum” dedi.