Ayvalık- İzmir karayolunda meydana gelen kazada, TIR ile fabrika işçilerinin taşındığı servis minibüsünün çarpıştı.Kazada 3'ü ağır 9 kişi yaralandı.

42 kişiye mezar olan apartmanın müteahhitlerinin davası başladı 42 kişiye mezar olan apartmanın müteahhitlerinin davası başladı

Ayvalık- İzmir karayolunda meydana gelen kazada 42 yaşındaki Enis K.  yönetimindeki fabrika işçilerinin taşındığı 10 AGE 782 plakalı servis minibüsü, Ayvalık istikametine dönmek isterken Abdullah A.'nın kullandığı 34 HPP 024 plakalı TIR ile çarpıştı. Kazada, minibüs sürücüsü Enis K. ile minibüste bulunan24 yaşındaki Derya Küçük,27 yaşındaki Şafak Akbulut ,32 yaşındaki Yasemin Açıkalınlı , 33 yaşındaki Semanur Aktan,37 yaşındaki Sezai Aydoğan,40 yaşındaki  Gülay Mehder,40 yaşındaki Selcen Arıkan ve 49 yaşındaki Nilüfer Rüzgar, yaralandı. İhbar üzerine kaza yerine jandarma, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerince minibüsten çıkarılan yaralılar, sağlık ekiplerinin kaza yerindeki ilk müdahalesinin ardından Ayvalık, Burhaniye ve Edremit Devlet hastanelerine kaldırıldı. Yaralılardan minibüs sürücüsü Enis K. ile Derya Küçük ve Şafak Akbulut'un hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Editör: Habererk Com