17 yaşındaki Melek Ç. aylarca süren seanslarda psikolojik şiddeti anlattı.İşte arkadaşlarına ses kaydı ile yaşadıklarını anlattığı sözler;
"Bana Ketamin verip babamın bana tecavüz ettiğine inandırdı. Ben inanmak istemedim direndim. Tuvalete gidip kendi kendimi ısırdım, kollarımı morarttım ama olmadı, direnemedim. Babam kâbuslarıma girmeye başladı. Bir zaman sonra gerçek yüzünü anlayınca kurtuldum. Ama çok zor bir süreçti"

Yetkilerle durumu paylaşan Melek Ç. sözlerine devam etti.
"Salih Zoroğlu bana da Ketamin verdi. Burnumdan fıs fıs ile verdi. Normal burun açıcı sprey kabının içindeydi. Aylarca beni babamın bana tecavüz ettiğine inandırmaya çalıştı. Benim babam aramdaki bağ aşırı kuvvetli. Ben buna asla inanmadım. Her gittiğimde kafam iyi olduğunda bana bunu anlattı 2 saat süren seanslarda ben oturup bu adamla kavga ettim. Sen psikopatsın diye kavga ediyordum. Bana bağımlılık yapan bir ilaç daha yazdı. Ailem araştırdı vermek istemediler. Doktora sordu ailem o da aileme bu ilaç şart kızınız intihar eşiğinde dedi. Ailemde mecburen o ilacı aldı. Çünkü korkmuşlardı. Bu ilaç 2 ay kullanılıp bırakılması lazımmış. Ben onun dediğine göre 4 ay boyunca sabah akşam aldım o ilacı" 

"Aylarca bana deli gibi davrandı. Babamı aşırı suçlayarak konuştu. Sanki görmüş gibi bana anlatıyordu. Çoklu kişilik bozukluğu tanısı koydu bana. Beni bile buna inandırdı. Gecelerce ben babamın bana dokunduğunu gördüğüm kâbuslar yaşadım. Bunun üzerine bana evden ayrılmam gerektiğini söyledi. Klinikteki başka kızlardan bahsetti, onlarda evden ayrılmak istiyor dedi. Bazı kızlara tacizde bulunmuş ama bana bulunmadı. Tabi kafam iyiyken neler yaptı bilmiyorum. Ama terapiden çıkıp oranın tuvaletinde kendi kendimi ısırdığımı hatırlıyorum. Adamın dediklerine inanmak istemiyorsun ama bir taraftan ilacın etkisiyle buna inanmamak imkânsız. Hep kafamın içinde sahte bir anı oluyordu" dedi.

Melek Ç; " Beni Pazar günleri klinik kapalıyken tek başıma çağırıyordu, babam bu adama gidemezsin gitme de diyemedi. Çünkü dese sanki gözümde suçlu olacakmış gibiydi. Çok kötü durumdaydım ne şikâyetçi oldum ne de bir şey. Ama bir şekilde ona gitmeyi bıraktım" dedi.

Editör: Habererk Com