Gazeteci Vedat Yenerer sosyal medya hesabından Azerbaycan Milli Meclisi Gence Milletvekili Ganire Paşayeva'nın ölümüyle ilgili ilginç bir açıklamada bulundu.

Azerbaycan Milli Meclisi Gence Milletvekili Ganire Paşayeva için resmi tören düzenlenmedi. Aliyev, Erdoğan ve Bahçeli taziye yayınlamadı.. neden?   Kimden ne saklanıyor? Açıklamasını yaparak öldürülmüş olabilir imasında bulundu.Ekran görüntüsü 2023-10-01 203827

Azerbaycan basınından yapılan açıklamada, ölüm nedeni : Kaynağı bilinmeyen hipotonik durum tanısı ile, geçtiğimiz Pazar günü Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de hastaneye kaldırılarak yoğun bakımda tedavi altına alınan Paşayeva, 28 Eylül 2023 Perşembe günü yaşamını yitirdi, paylaşımı yapılmıştı.

Azerbaycan Milli Meclisi Gence Milletvekili Ganire Paşayeva'nın ölümü hakkında net açıklamalar olmayınca, önce öldü, sonra yaşıyor, şeklinde açıklamalar yapılınca, ortaya şüpheli bir durum varmış gibi kulis haberleri çıktı. Birçok yerde Aliyev ailesinin kendisini dışladığı, bu sebeple muhalif olduğu gibi söylentiler yayıldı. Cenazeye resmi  tören de düzenlenmeyince, böyle yorumlar ortalıkta konuşuluyor.

Rusya gece boyunca saldırdı Rusya gece boyunca saldırdı

Sosyal medyada araştırdığınızda bir çok yazı göreceksiniz  Ganire Paşayeva'nın ölümü hakkında...

 

GANİRE PAŞAYEVA'NIN ŞÜPHELİ ÖLÜMÜ

2 gün önceki paylaşımımızda "Bir yıl önce geçirdiği mide küçültme ameliyatının yan etkisi sebebiyle fenalık geçirip öldüğü şeklindeki açıklamalara şüphe ile yaklaştığımı ifade etmekte yarar görüyorum.." Bu ülkede Atatürk'e bile 7 sağlam kişiyi öldürecek kadar kinin ve 10 kişiyi öldürecek kadar civa verildiği ortaya çıktı. Birde "gençler içmesin diye içkiden öldüğünü söyledik" dediler. Halbuki Atatürk çok az içki içerdi." demiştim. Nitekim cenazesi kaldırılırken gerçekler ortaya çıktı. Tüm organlarını bağışladığı halde organları aşırı hasar gördüğü için alınamadı. Türk Milletinin gözbebeği Ganire Paşayeva kardeşimize devlet töreni yapılmalıydı. Bırakın töreni, Aliyev’ler taziye bile yayınlamadı! Aynı şekilde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli de taziye mesajı yayınlamadı.... Devir Türk Milletine ihanetin zirvede olduğu bir devir.. Vatansever samimi Türk gençleri birer birer hemde hızlı bir şekilde kalp krizi kanser vd şekillerde öldürülüyor.. Değerli Arkadaşlarım, Her biriniz Türk Milletinin geleceğisiniz. Lütfen yediğinize içtiğinize ve yaşam şeklinize dikkat ediniz.