Cem Uzan 3. Eşini 27 yaşındaki güzel ile aldattı

Ekim 2009'da yurt dışına kaçan ve Fransa'dan siyasi sığınma talep eden Cem Uzan'ın üçüncü evliliğini de bitirdiği öğrenildi. Evliliğin bitme sebebinin Uzan'nın eşini 27 yaşındaki bir kadınla aldattığı iddia edildi.

banner311
Cem Uzan  3. Eşini 27 yaşındaki güzel ile  aldattı

Ekim 2009'da yurt dışına kaçan ve Fransa'dan siyasi sığınma talep eden Cem Uzan'ın üçüncü evliliğini de bitirdiği öğrenildi. Uzan'ın ini 27 yaşındaki bir kadınla aldattığı iddia edildi.

Konuyu Sabah gazetesindeki köşesinde "Genç bir kadına gönül verdi" başlığı ile anlatan Bülent Cankurt, Uzan'ın yeni sevgilisinin onakolu aristokrat bir ailenin kızı olduğunu yazdı.

Bülent Cankurt'un yazsının bir bölümü şöyle:

"Hapis kokusu alınca Ekim 2009'da yurt dışına kaçan ve Fransa'dan siyasi sığınma talep eden Cem Uzan'ın üçüncü evliliğinin üzerinde de kara bulutlar dolaşıyor. İlk evliliğini Şebnem Berker ile yapan, ikinci eşi Alara Koçibey'den de Nisan 2011'de boşanan Cem Uzan; Fransa'da Türklerle flört edip, 28 Kasım 2012'de de Monakolu Fanny Blanchelande ile üçüncü evliliğini yapmıştı. Ancak öğrendim ki, Uzan'ın üçüncü evliliği de sallantıdaymış. Meğer 26 Aralık'ta 60 yaşına basacak olan Cem Uzan da, bir dönem sosyetede kol gezen Azgın Teke Sendromu'nun takipçisi olmuş!

40 yaşındaki ünlü takı tasarımcısı olan eşi Fanny Hanım'ı, adının Gabrielle olduğunu öğrendiğim 27 yaşında genç bir güzelle aldatmış. Uzan, Monakolu aristokrat bir ailenin kızı olduğunu öğrendiğim Gabrielle için yuvasını yıkmayı göze almış ve hatta evini terk etmiş. Bakalım Uzan'ın çıtır sevgilisiyle aşkı uzun soluklu olacak mı…"

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 13:32

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.