İsmail Kahraman'dan Atatürk düşmanı Kadir Mısıroğlu’na ziyaret

Kadir Mısıroğlu'nun şeker hastalığına bağlı olarak gelişen böbrek rahatsızlığı nedeniyle yaklaşık 1 aydır tedavi gördüğü öğrenilmişti.

İsmail Kahraman'dan  Atatürk düşmanı Kadir Mısıroğlu’na ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz hafta sonu Kadir Mısıroğlu'nu tedavi gördüğü hastanede ziyaret etmişti. Erdoğan'la Mısıroğlu aynı fotoğraf karesinde yer almıştı. Fotoğrafta, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Mısıroğlu’nun elini tuttuğu görülmüştü.

KAHRAMAN DA O KAREDE YER ALDI

Mısıroğlu'na bir başka ziyaret de TBMM Başkanı İsmail Kahraman'dan geldi. Kahraman'ın, Mısıroğlu'yla karşılıklı oturduğu ve güldüğü görüldü.

İsmail Kahraman'la beraber, Atatürk'e ve Meclis’e ettiği hakaretlerle bir dönem sürekli adından söz ettiren eski Refah Partisi Milletvekili ve Rize Belediye Başkanı Şevki Yılmaz da Mısıroğlu'nu ziyaret etti...

YORUM EKLE
YORUMLAR
solmaz
solmaz - 1 yıl Önce

tamam değil başbakan var sırada.. bir iki üç diye gidiyor.

Balaban Beyi
Balaban Beyi - 1 yıl Önce

Bunların alayı TÜRK ve TÜRKLÜK DÜŞMANIDIRLAR. Sakın görünüşteki ATATÜRK DÜŞMANLIKLARINA KANMAYIN..!! ATATÜRK ' e düşmanlıklarının sebebi TÜRK DÜŞMANI OLMALARINDANDIR.. Ağaca bakıp Ormanı gözden kaçırmayalım...

RECAİ ÜNAL
RECAİ ÜNAL - 1 yıl Önce

Atatürk düşmanları, Türk düşmanları, laik-demokratik Cumhuriyet düşmanları toplanmışlar, bir araya gelmişler, aynı karede yer almışlar. Her üçü de Reis'le birlikte aynı karede yer alsalarmış, tam olacakmış; eksik kalmış.

SIRADAKİ HABER