Bay Bahçeli Erdoğan'ı Başkan Yapmak İçin Sahaya İniyor!

Mhp'nin 700 küsür imza ile Saray'a sırtını yaslayarak kongreyi yapmayan işgalci genel başkanı Bay Bahçeli, Başkanlık sistemi ve diğer konulardaki tavrını partililere anlatacak.

banner311
Bay Bahçeli Erdoğan'ı Başkan Yapmak İçin Sahaya İniyor!

AKP’nin dayattığı başkanlık sistemini öngören anayasa değişiklik teklifine yönelik MHP’nin çalışması tamamlandı. Siyasi kulislerde, MHP’nin “AKP’nin teklifini partili cumhurbaşkanlığına dönüştüren bir çalışma yaptığı” iddia edilirken, Bahçeli’nin “başkanlık sistemi” konusundaki çıkışının bir nedeninin de “artan hukuksuzluklara toplumun giderek alıştığı ve tepkisizleşmesi” olduğu söyleniyor. Parti yönetimi de bu nedenle, gelecek günlerde, MHP’nin 7 Haziran seçimlerinden bu yana kritik konulara ilişkin partinin tavrını anlatmak üzere illerde divan toplantıları düzenleyecek. Toplantılarda, “Türkiye’nin darbe girişimine nasıl sürüklendiği, Türkiye’yi gelecekte bekleyen tehlikeler, sınır ötesi operasyonlar, içeride yürütülen PKK ve FETÖ operasyonları” da anlatılacak.

Parti, Bahçeli’nin görüntüleri eşliğinde 7 Haziran seçimlerinden bu yana MHP’nin duruşunu anlatan bir reklam filmi de hazırladı.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2016, 09:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.