Çakıcı kanadından Kılıçdaroğlu’na İYİ Partili cevap

Dikkat çeken açıklamalar yapan Alaattin Çakıcı’dan sonra bu kez de kadim dostu, arkadaşı Üzeyir Çakmaktaş’tan geldi.

Çakıcı kanadından Kılıçdaroğlu’na İYİ Partili cevap

Çakıcı’nın kadim dostu, arkadaşı Üzeyir Çakmaktaş yaptığı paylaşımlarda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Çakıcı konusunda eleştirmesine cevap verdi.

Çakıcı’nın kadim dostu, arkadaşı Üzeyir Çakmaktaş paylaşımında “CHP Genel Başkanı, İYİ Parti Genel Başkanı ve diğer muhalif partiler, Ülküdaşlık hukuku gereği Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde Alaattin Çakıcı'yı ziyaret eden MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'yi kınamakta, bu ziyaret üzerinden politik hamleler geliştirmektedirler. Oysa Alaattin Çakıcı’yı aynı hassasiyetler saikiyle sadece Devlet Bahçeli ziyaret etmedi. Her çevreden, partiden binlerce insan ziyaret etti.Bu ziyaretçilerden bazıları da İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoglu ve Lütfi Türkkan'dı. Öyle ki, Lütfi Türkkan, hemen hemen her cezaevinde Alaattin Çakıcı’yı ziyaret etti. Durum bu iken muhalefet(işine öyle geliyor belli ki) sadece Devlet Bahçeli'nin ziyaretini ön plana çıkarıp buradan ateş ediyor.

Konuşun şimdi, buna ne diyeceksiniz?” dedi.

Alaattin Çakıcı’yı hastanede ziyaret eden MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin ziyaretinin ardından İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu’da hastanede ziyaret etmişti.

Çakıcı’nın yakın dostu Üzeyir Çakmaktaş resimli bir paylaşım yaparak dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Paylaşılan resimde Çakıcı’nın Ülkücü dostları Şerafettin Mahmutoğlu,Üzeyir Çakmaktaş ve avukatı Yıldırım Pahlivanlı hatıra fotoğrafı çektirmişlerdi

Çakıcı’nın yakın dostu Üzeyir Çakmaktaş’ın yaptığı açıklaması şöyle ;

“Bak 6.35 Kemal! Fotoğraftakiler:(sağdan sola)Alaattin Çakıcı'nın Avukatı Yıldırım Pehlivanlı,ben ve İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu... Mekan Kırıkkale Y.I.Hastanesi... Devlet Bahçeli'den hemen sonra yapılan ziyaret..."


 

YORUM EKLE