• DOLAR 32,75 %-0.15
  • EURO 35,15 %-0.28
  • ALTIN 2.438,85 %-0.26
  • BİST100 %
  • BITCOIN 66.000 %-0.74
  • ETHERIUM 3.450 %-3.36
27°

Müsavat dervişoğlu Haberleri

müsavat dervişoğlu haberleri ve güncel müsavat dervişoğlu gelişmeleri, müsavat dervişoğlu ile ilgili tüm video, müsavat dervişoğlu fotoğrafları ve müsavat dervişoğlu haberleri Habererk, Güncel Son Dakika Haberleri sitemizde


Politika

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, milletvekili transferlerini eleştirilerine karşılık CHP'den yanıt gecikmedi.

Politika

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, CHP ile olan ilişkiler hakkında önemli açıklamalarda bulunarak tepki gösterdi.

Politika

İYİ Parti'nin yeni Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, TBMM'de AKP Grup Başkanı ile bir araya gelerek samimi pozlar verdi.

Politika

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, emeklilerin ve çiftçilerin yaşadığı zorlukları dile getirerek vatandaşların dertlerine neşteri vurdu.

Politika

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, CHP'li başkanların karşısında İttifak yeniden mi kuruluyor dedirten konuşma yaptı.

Politika

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, Türkiye'nin demografik yapısını güçlendirmek için yapılan çağrılara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu

Politika

Genel Başkan Müsavat Dervişoğlu Ülkü Ocakları Başkanlarının İYİ Parti genel merkezinde ağırlandığını açıkladı.

Politika

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, siyaset dilinin küfürden ibaret olmadığını vurgulayarak Türkiye'nin gerçeklerini konuşacağını dile getirdi.

Gündem

İYİ Parti GİK Üyesi Müjdat Öztürk, İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu'nun anayasa ile ilgili tavrını destekledi.

Politika

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu ilk kez İYİ Parti grup toplantısında açıklamalarda bulundu.

Politika

İYİ Parti'nin yeni genel başkanı Müsavat Dervişoğlu, AKP'ye sinyal vererek yeni Anayasa için Türkiye'nin yanında olacağını söyledi.

Politika

İYİ Parti’nin olağanüstü kurultayının ardından, partideki istifa süreci devam ederken İzmir'in dört ilçesinden istifa haberi geldi.