CHP'li Eren Erdem "MİT tutanaklarını bana CHP'li Bülent Tezcan verdi!"

Hakkında yurt dışına çıkış yasağı konulan CHP Milletvekili Eren Erdem’in yakalanması istendi. Erdem, Artı TV’ye konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

CHP'li Eren Erdem "MİT tutanaklarını bana CHP'li Bülent Tezcan verdi!"

FETÖ'den belge almakla yargılandığını açıklayan Eren Erdem, Artı Tv'ye canlı bağlanarak kendisine MİT tutanaklarını veren kişinin Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan olduğunu söyledi.

Erdem'in yapmış olduğu açıklamanın ardından gözler Tezcan'ın yapacağı açıklamaya çevrildi.

CHP'de devam eden liste krizinin detayları ortaya çıkmaya başladı.

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından hazırlandığı bilinen listelere son dokunuşu Bülent Tezcan'ın yaptığı ortaya çıktı.

Kılıçdaroğlu'nun liderliğinin tartışılmasına neden olan detayları, İstanbul Milletvekili Eren Erdem açıkladı.

Canlı yayına telefonla bağlanan Erdem, Kemal Kılıçdaroğlu tarafından adının listeye yazıldığını ancak Bülent Tezcan'ın kendisinin üzerini çizdiğini ifade etti.

Erdem'in, hakkında yakalama talebi çıkarılmasının ardından böyle açıklamalar yapması, akıllarda 'içeri girerken yanına başkalarını da götürmeye mi çalışıyor' sorusunu uyandırıyor.

Bülent Tezcan

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gonul given
Gonul given - 1 yıl Önce

Adana sormazkarmi aklim daha once neredeydi

Celil Pıstıl
Celil Pıstıl - 1 yıl Önce

Kimin eli kimin cebinde? Kimin tiki kimin gıçında! Bir adım ötesi: Eren Erdem MIT'E Mİ CALIŞIYOR?
GÖR HELE FETÖ NEYLER?
NEYLERSE BIZE EYLER!

mvat
mvat - 1 yıl Önce

CHP yi anlamak mümkün değil ,Eren Erdem gibi çalışkan ve AKP ye kök söktüren biri nasıl olur da listeye yazılmaz hayret ki hayret.

ekrem analık
ekrem analık - 1 yıl Önce

ya arkadaş 1984 yılında libya ya gittim 6 yıl orda kaldım 2018 Türkiye sinden bakıyorum da demokrasi kaddaf i nin memleketinde daha çoktu şimdi bakıyorum kim muhalefet etti daha önce Ergenekon cu balyozcu olup içeri tıkılıyordu şimdi moda fetö ama akp li mhp li bbp li isen gercekten fetöcü isen Allah affediyor muhalefet sen kötülemek için kanıta gerek yok şu fetöcü demek yeterli enaz 10 ay kodes tesin

SIRADAKİ HABER