FETÖ’cü kaçak hain Tarık Toros Ümit Özdağ’a saldırdı

FETÖ’cü kaçak hain sözde gazeteci Tarık Toros, Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ’a saldırdı.

Habererk / Haber Merkezi

FETÖ’cü kaçak hain sözde gazeteci Tarık Toros, Youtube kanalında Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ’a Faşist diyerek Özdağ’ı hedef aldı.

Toros, şu ifadeleri kullandı:

“Bu da bir başkası. Türkiye’de bir tek sığınmacı kalmayacak. Bununla propaganda yapıyorlar insanlara sene 2022. Bundan dolayı insanlar oy verecek biliyor musunuz?

Bu Faşistte. Bu arkadaşın dünyada ve gelişmelerden elbette haberi var. Ama mahalleye oynuyor.”

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2022, 22:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halil İbrahim AYDIN
Halil İbrahim AYDIN - 1 hafta Önce

Bay T.Toros ;
Tarihten bihabersiniz,göç istifasını görmüyormusunuz.100 milyar dolarımız gitti bir o kadar da askeri ve diğer harcamalarının var,bir sürü sorun ve gelecekte milli güvenlik sorunumuz olacak,sınırlar kevgire dönmüş,sağlık,eğitim gibi bir sürü sorunu beraberinde getirmiş ,siz sahiden körmüsünüz.Kendi ülkesinde mücadelesini vermeyen bu alçaklara bu ülkede yaşama hakkı verirsen ,bu toprakları canı pahasına kanlarıyla suçlayarak ve de çoğu çarıksız ,kefensiz yüzbinlerce ölülerimize yani şehitlerimize öteki dünyada nasıl hesap vereceksiniz be Vatansız aydınlar ve diğerleri,hepinize yazıklar olsun.
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Hava Kılıç.
Hava Kılıç. - 1 hafta Önce

Çok zoruna gitmiş olmalı bu Türk DÜŞMANI ORTA MAL’larının Suriye’den gelen LAĞIM FARE’lerinin geri gönderilmesi olayı !!. Çünkü ortak paydaları VATANSIZLIK’tır !!. Sığındığı ülkede kaç KAÇKIN var bir öğrensin bakalım !!.