Gizemli astroloğun İstanbul kehaneti tüyler ürpertti

Kassandra olarak bilinen gizemli kahinin yeni tahminleri ortaya çıktı. Kassandra'nın öngörülerinde İstanbul hakkında endişelendirici detaylar yer aldı.

Gizemli astroloğun İstanbul kehaneti tüyler ürpertti

Ünlülerin astroloğu olarak tanınan ve hakkında bugüne dek pek fazla bilgiye ulaşılamayan astrolog Kassandra'nın Türkiye kehanetleri tüyler ürpertti.

Kassandra, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerin susuzluk sorunuyla boğuşmak zorunda kalacağını belirtti.

Kassandra, gökyüzünde patlayacak olan bir bomba gördüğünü ve bunun kuvvetli yağışlara işaret olduğunu belirterek, bazı bölgelerde sel felaketi sinyali verdi.

Ünlü astrolog, bu yağışların büyük şehirlerde toprağı ıslatıp barajları doldurmayacağını dile getirdi.

Büyük çapta depremlerin Türkiye'yi beklediğini dile getiren Kassandra, deprem korkusunun herkesi esir alacağını söyledi. Ayrıca ilerleyen yıllarda, koronavirüs benzeri salgın hastalıkların, yeni türleriyle mücadele etmek zorunda kalınabilir.

Ülkeler arasında gerginliklerin artacağını söyleyen astrolog, bu gerginliklerin gözdağı ile sınırlı kalacağını ifade etti. Ülkeler, bu kafa tutmanın savaşa dönüşmesinden korkacağı için yalnızca sözlü olarak birbirlerini rahatsız etmeyi tercih edecekler.

(Günboyu)

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2021, 17:14
YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344