Hadi Özışık Sedat Peker ile olan görüşmesinin ayrıntılarını anlattı!

Sedat Peker'in görüşme kaydını yayınladığı Hadi Özışık Peker ile olan görüşmesini anlattı.

Hadi Özışık Sedat Peker ile olan görüşmesinin ayrıntılarını anlattı!

Sedat Peker'in görüşme kaydını yayınladığı Hadi Özışık, Gazete Damga yazarı Barış Yarkadaş'a konuştu.

Gazete Damga Yazarı Barış Yarkadaş, TV 100'de ekrana gelen Sağlı Sollu programında Hadi Özışık'la konuşmasını aktardı.

Sedat Peker'in görüşme kaydını yayınladığı Hadi Özışık, "Beni Sedat Peker aradı ben değil, görüşmenin kaydedildiğimi bilmiyordum. Biz normal, bir gazeteci olarak sohbet yaptım. Benim oradaki hatam mesafeyi koruyamamak. Videoyu izleyince bunu fark ettim, kendimle yüzleştim" dedi.

Hadi Özışık'ın 'Benim oradaki hatam mesafeyi koruyamamak' dediğini aktaran Yarkadaş'ın açıklaması şöyle:

"Hadi ile aynı gazetede de çalıştık. Çok uzun yıllardır tanıyorum, dolayısıyla sosyal ilişkimiz var. Nargile esprisi yapıldı. Troller saldırdı. Sedat Peker'in Hadi Özışık görüşmesi cumartesi günü yapılmış. Bununla ne alakası var?

"Hadi Özışık'la konuştum. Söylediği şey şu: 'Beni Sedat Peker aradı, ben değil. Ben kaydedildiğimi bilmiyordum. Biz normal, bir gazeteci olarak sohbet yaptım. Benim oradaki hatam mesafeyi koruyamamak.

Videoyu izleyince bunu fark ettim kendimle yüzleştim.' Hadi Özışık süreç bitene kadar televizyona çıkmayacağını, Bakan Soylu'ya bilerek bilmeyerek zarar vermek maksatı olmadığını söyledi. Bunlar Hadi Özışık'ın sözleri."

YORUM EKLE
YORUMLAR
dayı
dayı - 9 ay Önce

siyaset kafede Hadi ve biraderleri ile ilgili CELAL ÇELİK EREN beyin yazısı var. Lütfen okuyun da bu ademlerin kaç paralık olduğunu görün.