Halaçoğlu'ndan dikkat çeken paylaşım " Derin Devlet" iması

İYİ Parti Genel İdare Kurulu üyesi ve Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan paylaştığı mesajda "Hangi derin devletin önümüzü kesmek istediğini iyi biliyoruz." dedi.

Halaçoğlu'ndan dikkat çeken paylaşım " Derin Devlet" iması

İYİ Parti Genel İdare Kurulu üyesi ve Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Twitter'dan paylaştığı mesajda isyan etti. Halaçoğlu "Hangi derin devletin önümüzü kesmek istediğini iyi biliyoruz." diyerek Meral Akşener'den vazgeçmeyeceklerini söyledi. Halaçoğlu'nun mesajı şu şekilde, "Herkes şunu iyi bilsin ki,biz bir takım oyunlara gelmek için bu yola çıkmadık.Bu tuzaklara düşmeyiz.Hangi derin devletin önümüzü kesmek istediğini iyi biliyoruz.Çatı ittifakı yok diyoruz ama akıl almaz yerlerden baskı geliyor.Buna izin vermeyeceğiz.Meral hanımdan vazgeçmeyeceğiz."dedi.

Herkes şunu iyi bilsin ki,biz bir takım oyunlara gelmek için bu yola çıkmadık.Bu tuzaklara düşmeyiz.Hangi derin devletin önümüzü kesmek istediğini iyi biliyoruz.Çatı ittifakı yok diyoruz ama akıl almaz yerlerden baskı geliyor.Buna izin vermeyeceğiz.Meral hanımdan vazgeçmeyeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2018, 00:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa eren
mustafa eren - 4 yıl Önce

türkiyede derin devlet hemde siyonzım elinde.aslında dern dünya demek lazım devletlere cematlara ver yere sızan bir bela örnegin butini varşova görevli iken getirdiler rusya devlet başkanı yapdılar,erkon kocuları birbirine düşürdüler(amrikan-alman)(israil-rusya yani avrasyacılar)darpe kalkışmasını sionizmin derin dünyası yapdı.en karlı erdogan cıkdı.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344