Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz kendisini bakın nasıl mehdi ilan etti!

Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz'la ilgili bomba 'ses kaydı' iddiası gündemi sarstı.

Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz kendisini bakın nasıl mehdi ilan etti!

'Kurtlar Vadisi' adlı televizyon dizisinde 'Polat Alemdar' karakterini canlandıran Necati Şaşmaz'la ilgili iddialar devam ediyor.

Babası bir tarikatın şeyhi olan Şaşmaz'ın kendini Mehdi ve 'seçilmiş kişi' olarak gördüğü ve çevresine de bunu açık açık söylediği iddia edildi. Necati Şaşmaz'la ilgili ses kayıtları gündem oldu.

Ekranlara yeniden dönüş hazırlığı yapan 'Kurtlar Vadisi' dizisinde 'Polat Alemdar' karakterini canlandıran ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, 17 Mayıs'ta iki çocuğunun annesi Nagehan Kaşıkçı'dan boşandı. Boşanma aşamasında Nagehan Kaşıkçı, eşinin müridi olduğu tarikat ve mehdilik iddiasının yuvalarını çatırdattığını iddia etti.

ÖNEMLİ İCATLAR YAPTIĞINI SANIYOR

"Mahkeme dosyasına sunulan ve bugün ilk kez gün yüzüne çıkan ses kaydında Şaşmaz, babasının kuzeni olan İrfan T.'ye "Seçilmiş kişiyim" diyor. Peygamberler ve ermişlerce aktarılan mistik bir ruha sahip olduğunu... Arkadaşının gördüğü rüyada, Hazreti Muhammed'in suretinde göründüğünü... Dünya için önemli icatlar yaptığını anlatıyor. İrfan T., "Psikologa görün" tavsiyesinde bulunuyor. Şaşmaz "Ben maalesef seçildim" diyor."

Kaşıkçı'nın boşanma davasında, Şaşmaz'ın kendisini 'mehdi olarak gördüğünü' belirterek Kadiri tarikatındaki bir zikir videosunu mahkemeye sunmuştu. Kaşıkçı eski eşinin oğlunun tarikat lideri gördüğünü söylemişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
senaryo ve gerçekler
senaryo ve gerçekler - 3 hafta Önce

adam hala filimde yaşıyor