Kutalmış Türkeş’ten bir taşla iki kuş "Hem Bahçeli’nin “Andımız” konuşmasına, hem de Tuğrul Türkeş’e sert gönderme"

24. dönem AKP Milletvekilliği yapan Efsane lider Başbuğ Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş sosyal medya hesabından hem MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli’ye hem de AKP milletvekili abisi Tuğrul Türkeş’e “andımız” çağrısında bulundu.

Kutalmış Türkeş paylaşımında habererk.com’un “Bahçeli'den Erdoğan'a "Evinin önünde 'Andımız'ı okutmazsam namerdim" başlıklı videosunu paylaştı.

KUTALMIŞ TÜRKEŞ’TEN BAHÇELİ’YE

Kutalmış Türkeş yaptığı çağrıda “Devlet Bey, işte beklediğin an! Geç karşılarına: 'Millete sözüm var Andımızı tekrar okutun yada ittifakı bozarım' de! Gör bakalım okutuyorlar mı okutmuyorlar mı? Yaparsan Türk tarihine şerefle geçersin, yapmazsan MHP’yi esir, kendini de rezil etmiş şekilde tarihe geçersin! Hodri Meydan!” ifadelerini kullandı.

KUTALMIŞ TÜRKEŞ’TEN TUĞRUL TÜRKEŞ’E

Kutalmış Türkeş diğer paylaşımında ise “Sayın Tuğrul Türkeş,beni hiçbirzaman MHP üyesi dahi yapmadılar ama Siz MHP de başkan yardımcılığı yaptınız, o dönemde milliyetçiliğe ayak uzatmaya kalkanın ayaklarını kırarız diyordunuz!İşte sana fırsat!Madem Türkeş'in oğlusun BABAMIZA YAKIŞANI YAP KIR O BACAKLARI OKUT ANDIMIZI!” dedi.

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344