Müge Anlı’da skandal sansür! Bu kadar da korkmayın kadın doğruyu söyledi

Müge Anlı’nın sunduğu programda sattığı tarlasının parasını oğluna kaptıran Zeynep Bayık’ın kızı Melahat’ın telefon bağlantısında dolar ile ilgili yaptığı yorumlar sansüre uğradı. Ağabeyinin, paraları dolara yatırdığını ve doların yükseldiğini söylemesinin ardından canlı yayında sesin kesildiği görülüyor.

Müge Anlı’da skandal sansür! Bu kadar da korkmayın kadın doğruyu söyledi

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında canlı yayında sansür skandalı patladı.

Müge Anlı’nın sunduğu programın konusu sattığı tarlaların parasını öz oğluna kaptıran Zeynep Bayık’tı. Bayık’ın kızının yayına telefon ile bağlandığında ise ilginç bir görüntü ortaya çıktı.

Bayık’ın kızı Melahat’ın ağabeyinin annesinden aldığı paraları dolara çevirdiğini dile getirdiği duyulurken, sözlerinin yarısında konuşma sansüre uğruyor. Melahat, "Ağabeyime payımı ver dediğimde, korkmayın paranız dolarda dedi. Dolar da çıkıyor paranız değer kazanıyor dedi bana." sözlerini söyledikten sonra canlı yayında ses bir anda kesiliyor. Yayının akışında ise Melahat’ın sesinin stüdyoda duyulduğu Müge Anlı ve anne Zeynep Bayık’ın mimikleriyle Melahat’ı dinledikleri görülüyor. O arada anne Bayık’ın da konuştuğu ancak onun sesinin de duyulmadığı görülüyor.

Yaklaşık 10 saniyelik bir kesintinin ardından ise konuşmaların normal akışında devam ettiği görüntülere yansıyor.

YORUM EKLE