Sedat Peker’den kiralık katil paylaşımı ve Süleyman Soylu-Thodex iddiaları

Sedat Peker, kendisinin susturulmak için kiralık katil tutulduğu iddiasında bulundu.

Sedat Peker’den kiralık katil paylaşımı ve Süleyman Soylu-Thodex iddiaları

Ayrıca Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya kamuoyunun unuttuğu Thodex vurguncusu Fatih Özer üzerinden yeni suçlamalarda bulundu.

Kamoyunun unuttuğu Thodex vurguncusu Fatih Özer üzerinden Soylu'ya yeni suçlamalar yönelten Peker, ''Paranın kaç lirasını aldınız onu da anlatacağım'' ifadelerini kullandı. 

Peker'in paylaşımları şöyle: 

1- Lan kaşar sülü, thodex soyguncusu fatih özer’e Bir günde interpol kararı çıkardık ancak Arnavut polisi elinden kaçırmış hikayesini millete yutturdun. Ama ben doğrusunu herkese anlatacağım. Sen bilmiyor musun Arnavutlukta kuş uçsa benim haberim olur?

2- Lan süslü sülüman, mahalle arasındaki kavgalarda bile 10 kişi tutuklanıyor.Adam 2 milyar dolarla kaçmış,göstermelik birkaç tutuklama yaptınız.Senin oğlunun,benim televizyonlara çıkardığım yeğenin vasıtasıyla, şahısla irtibat kurup paranın kaç lirasını aldınız,onu da anlatacağım

3- Süslü sülüman, sana olan kızgınlığım senin hırsız olmandan dolayı değil. Zaten her yer hırsız dolu. Senin devletin namusunu lekelemenden dolayı.

4- Gücünün yettiği gariplere diyordun ya size devletin gücünü göstereceğim diye, ben de sizin kör olmuş gözlerinize Yüce ALLAH’ın gücünü göstereceğim. Sizi rezil edeceğim.

5- Akraban sadık soylu özel yerlerde beklettiği nakit paralarını yatla Yunanistan’a kaçırmak için planlar yapıyor ya, ondan da haberim var. Gerçi hangi polise şikayet edeceğim, sizi hangi polis kardeşimiz alacak? İpin ucu puştun elinde, onlar ne yapsın?

6- Buraya gönderilen devlet görevlisi kardeşlerim, lütfen siz bir süre olaya müdahil olmayın. süslü süleymanla derin mehmetin yakınlarının koordine ettiği kiralık katillerle ben bir yüzleşeyim, onları paket servis yapıp bunları bir rezil edeyim.

7- Gelecek olan kiralık katil mi devlet görevlisi mi bilmediğim için rahat hareket edemiyorum. Siz bir süre lütfen karışmayın. Lan sülü, Allah’ın tuttuğunu kimse azad edemez. Bizi Allah tutmuş, kim eder azad.''

YORUM EKLE
YORUMLAR
dokumacı
dokumacı - 2 hafta Önce

ADAMSIN SEDAT PEKER.... KAZI ŞU AKP Yİ ÜLKEDEN

kullan at politikası
kullan at politikası - 2 hafta Önce

açıklamışken çiflikbank hakkında bilgisi varsa onuda açıklasın bu tosun son videosunda bursa mafyasına para kaptırdığını söylüyordu ondan sonra hiç video gelmedi.kendi halkını soymak için insanları tutuyor sonra kullan at yapıyorlar heralde sonra da yurtdışına kaçmalarına izin veriyorlar.kendilerine leke gelmeden devranı döndürüyorlar

nedeni
nedeni - 2 hafta Önce

big boss a ümmetin gaspçısı deyince operasyonu yedi.