Sevseniz de sevmeseniz de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın görüntüsü sizi çok üzecek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün AKP teşkilatı ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı.

Erdoğan’ın konuşma yaptığı sırada 3 kez kelimeleri yavaşlatarak söylemesi dikkat çekerken, videonun 8.dakikasının 31. saniyesinde uykuya daldığı ve anında kendisini toparladığı görülüyor.

Erdoğan'ın 13 dakikalık konuşma yaptığı videonun 7.dakikasının 35. saniyesinde, kelimeleri çok yavaş söylediği duyulurken, 8. dakikasının 31. saniyesinde ise uyuduğu anlar fark ediliyor. Konuşmanın 10. dakikasının 33.saniyesinde ve 11.dakikasının 59.saniyesinde yine kelimeleri çok yavaş bir şekilde söylemesi dikkat çekiyor.

Yaşanan bu anlar Erdoğan’ın son dönemdeki yoğun temaslarının etkisi olarak yorumlandı. Erdoğan son olarak KKTC’ye bir ziyaret düzenlemişti. Erdoğan’ın arife günü başlayan program bayramın birinci günü de sürmüş ve Erdoğan Kıbrıs Harekatı’nın 47. Yıldönümü vesilesi ile düzenlenen programa da katılmıştı.

GÖRÜNTÜLER NEDEN KONTROL EDİLMEDİ?

Konuşmanın canlı olarak yayınlanması kontrolü zorlaştırırken, daha sonra video elden geçirilerek yeniden servis edilebilecekken, bunun neden yapılmadığı kafaları karıştırdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın uyukladığı bu görüntüler, izleyenleri üzdü.

VİDEONUN TAMAMI

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2021, 10:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Habele-Hunibele
Habele-Hunibele - 7 ay Önce

Hiç üzülmedim, sadece ayakta durmaya mecali takati olmayan 65 üstü insanların üşkenin geleceği hakkında öldükten sonra ceremrsini çekecek yeni neslin temsiline el koyarak ipi elinde tutma hırsıyla Türkiye adına üzülüyorum.

aytek avş
aytek avş @Habele-Hunibele - 6 ay Önce

sen üzülmesin erdoğan düşsünde nasıl olacaksa olsun ülkenin geleceği filan senin umrunda değil erdoğan nefreti var sende 2 senedir gece gündüz çalışıyor yorgun düşmek çok doğal seninkiler gibi 6 ayda bir tatil yapmıyor