Türk düşmanı Kim Kardashian’dan küstah Türkiye çıkışı!

Ermeni asıllı reality şov yıldızı Kim Kardashian, Azerbaycan-Ermenistan sınırındaki çatışmaya ilişkin sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Türk düşmanı Kim Kardashian’dan küstah Türkiye çıkışı!

Dünyaca ünlü reality şov yıldızı Kim Kardashian, Azerbaycan-Ermenistan sınırındaki çatışmaya Twitter paylaşımlarıyla dahil oldu.

Twitter hesabından paylaşımlarda bulunan Ermeni kökenli ABD vatandaşı Kim Kardashian, Ermenilerin Karabağ’da saldırıya uğradığını iddia ederek “Karabağ’ı korumak için hayatlarını tehlikeye atan cesur erkek ve kadınlar için dua ediyoruz” dedi.

TÜRKİYE UYARILMALI”

Kardashian ayrıca, “Türkiye silah ve savaşçı göndermemesi konusunda uyarılmalı” ifadesini kullandı.

Ermenistan’ın sebepsiz saldırıların ve dezenformasyon kampanyasının kurbanı olduğunu savunan Kardashian, Azerbaycan’ın savaş propagandası yaptığını ve sosyal medyayı bloke ettiğini de söyledi.

“Bakü’ye saldırgan güç kullanımını durdurması için çağrı yapılmalı, Azerbaycan’a ABD askeri yardım durmalı” diyen Kardashian, Türkiye’nin Bakü’ye silah ve savaşçı göndermemesi için uyarılmasını da talep etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Blackpink House’da Jisoo’yu gören kızın Lisa’yı görmesinden sonraki kankası
Blackpink House’da Jisoo’yu gören kızın Lisa’yı görmesinden sonraki kankası - 2 ay Önce

Yaaaaa anlamadım. Basmadım İngilizcem. Ama kesin laf etmiş. Sevmedim. İlk defa öğrendim. Duymuştum kim olduğunu ama bilgim yoktu. Keşke de tanımasaymışım.