• DOLAR 32,80 %0.90
  • EURO 35,33 %0.92
  • ALTIN 2.463,38 %1.27
  • BİST100 10.629 %1.51
  • BITCOIN 66.102 %1.41
  • ETHERIUM 3.621 %2.52
31°

Milletvekili Haberleri

milletvekili haberleri ve güncel milletvekili gelişmeleri, milletvekili ile ilgili tüm video, milletvekili fotoğrafları ve milletvekili haberleri Habererk, Güncel Son Dakika Haberleri sitemizde


Politika

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, geçen günlerde CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile bir araya gelmesi Türkkan'ın CHP'ye mi...

Politika

CHP Ankara Milletvekili Deniz Demir, TBMM'de düzenlenen bir toplantıda Sinan Ateş cinayeti ile ilgili bomba detayı açıkladı.

Gündem

MHP Antalya Milletvekili Hilmi Durgun, İsrailli Haifa firması ile ticaret yaptığı iddiaları üzerine tepki çeken bir açıklama da bulundu.

Politika

AKP Milletvekili Açıkkapı, başka partilere geçen ve yerel seçimlerde farklı partilerden aday olan eski AKP üyelerine yönelik sert açıklamalarda bulundu.

Politika

MHP'de bir milletvekilin Sırp vatandaşı olduğu partide tartışmaya neden oldu. Bu milletvekilinin avukatından açıklama geldi.

Politika

ORC Araştırma Z kuşağının TBMM'de en etkili bulduğu milletvekillerine ilişkin yaptığı anketin sonuçlarını açıkladı.

Politika

Emekli milletvekillerine yapılan zam oranı, vatandaşa yapılanın tam 11 katına ulaştı. Yeni zamla, milletvekillerinin maaşı 73 bin 379 liraya yükseldi.

Gündem

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş suikastinin 61. günü olan bugün partisinin Meclis...