• DOLAR 32,54 %0.04
  • EURO 35,02 %0.32
  • ALTIN 2.434,81 %-0.02
  • BİST100 10.471 %0.76
  • BITCOIN 65.300 %1.01
  • ETHERIUM 3.572 %4.45
27°

Öğretmen Haberleri

öğretmen haberleri ve güncel öğretmen gelişmeleri, öğretmen ile ilgili tüm video, öğretmen fotoğrafları ve öğretmen haberleri Habererk, Güncel Son Dakika Haberleri sitemizde


Gündem

Ümraniye'de bir lisede abi, kız kardeşini sınıfta bırakan iki öğretmeni yumruklaması sosyal medyada tepki topladı.

Gündem

Şırnak’ın Uludere ilçesinde serinlemek için çaya giren 38 yaşındaki  Öğretmen Mehmet Kınna  boğularak hayatını kaybetti.

Gündem

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından 20 bin sözleşmeli öğretmen pozisyonu için başvuru ilanı yayınlandı.

Politika

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, 20 bin öğretmen ataması yapılacağını duyurdu.

Politika

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, HaberTürk’te yerel seçimleri konuşurken, Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz’un öğretmen olduğunu küçümsedi.

Eğitim

Milli eğitim Bakanı Yusuf Tekin oluşturulan Öğretmen meslek kanunu hakkında bazı maddelerin silinmesine yönelik kararlarını bildirmişlerdi.

Eğitim

24 Kasım Öğretmenler günü yaklaşıyor. Öğrenciler değerli öğretmenleri için hediye seçerken zorlanıyorlar. İşte en güzel hediye fikirleri!

Eğitim

Atatürk üniversitesi açıköğretim fakültesinin 3 oturum ile yapacağı sınav için salon başkanı ve gözlemci olarak öğretmenler başvuru yapmışlardı. 

Gündem

Antalya'da özel bir okulda Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olan Emine Karakaş, Cumhuriyet'in 100. yıl kutlamasında yaptığı konuşmada, iktidarın sıklıkla...