• DOLAR 32,84 %-0.18
  • EURO 35,69 %-0.54
  • ALTIN 2.538,27 %0.13
  • BİST100 11.157 %-0.14
  • BITCOIN 66.767 %-0.5
  • ETHERIUM 3.462 %-0.11
31°

Semih yalçın Haberleri

semih yalçın haberleri ve güncel semih yalçın gelişmeleri, semih yalçın ile ilgili tüm video, semih yalçın fotoğrafları ve semih yalçın haberleri Habererk, Güncel Son Dakika Haberleri sitemizde


Politika

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, futbolcu Merih Demiral'ın gol sevinci sırasında yaptığı bozkurt işareti nedeniyle UEFA'nın soruşturma başlatmasını eleştirdi.

Politika

MHP Genel Başkan Yardımcıları Semih Yalçın ve İzzet Ulvi Yönter'e yönelik eleştirilerde bulunan CHP'li Özgür Özel'e, Yönter'den cevap gecikmedi.

Politika

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i sert bir dille eleştirdi.

Politika

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Ülkü Ocakları ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Politika

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, CHP Genel Başkanı Özgür Özel hakkında eleştirel bir açıklama yaptı.

Politika

CHP’li Mahir Başarır, MHP’li Semih Yalçın’ın Özgür Özel ile ilgili sözlerine çok sert tepki göstererek gerginliğe neden oldu.

Politika

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın siyasetçilerle yaptığı görüşme hakkında açıklama yaptı.

Politika

MHP'li Semih Yalçın, CHP ve Genel Başkanı Özgür Özel’i PKK ile işbirliği yapmakla suçlayarak sert bir şekilde eleştirdi.

Politika

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP’ye karşı oyun oynayanların bedel ödediğini ve İYİ Parti ile ilgili açıklama yaptı.

Gündem

Ankara'da silahlı saldırı sonucu öldürülen Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in dayısı Halil İbrahim Bozkurt, cinayetin aydınlatılması için verilen...

Gündem

Merhum Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş,dün cinayet hakkında konuşan MHP'li Semih Yalçın hakkında isim vermeden çok sert bir açıklama yaptı.

Gündem

Ülkücü kökenli gazeteci Recep Canbolat, Emre Yüksel’in MHP’li Semih Yalçın’ın özel görevlendirmeyle kalem müdürlüğünü üstlendiğini iddiası gündemi sarstı.