Uzun zamandır ortada görünmeyen Harika Avcı, bir YouTube kanalında hayatını kaybettiği yönünde çıkan haberler sanatçıyı isyan ettirdi. Avcı, programda kendisinden söz edilmesine sinirlenerek tepkisini dile getirdi.

Kanalda yayılan haberlerin ardından açıklama yapan Avcı, “Görüntüme para ödülü koyan, beni öldü olarak haber yapıp eğlenen zavallılar. Sizler nasıl bir omurgasızsınız? Her lafınız yalan. Daha önce de ‘Ulaştım programa gelecek’ dediniz. Ne zaman bana ulaştınız da ‘Geleceğim’ dedim? Reyting için, takipçi artırmak için gözünüz dönüyor. Ben bir döneme assolistliğimle damga vurmuş, albümleri, filmleri olan hatta programlar sunmuş biriyim. Beni dilinize dolamadan önce birkaç kez düşünün. En büyük servetim sesim ve sevenlerim. Sahneye dönmem de bir kararıma bakar. Aklım başımda çok şükür” ifadelerini kullandı.

“NEDEN ORTADA OLMADIĞIM KİMSEYİ İLGİLENDİRMEZ”

Harika Avcı ayrıca “kendisine oynanan oyunlar” yüzünden mesleğinden uzak kaldığını açıkladı: “Neden ortalarda olmadığım ve özel hayatım kimseyi alakadar eden bir mevzu değil. Dünden bugüne üzerime oynanan oyunları konuşun, yazın. Bu kadın nasıl oldu da çekti kendini? Arkamdan iş çevirenler, kuyumu kazanlar çok oldu. Yüreğiniz varsa sebep olanları bulun çıkarın.”

Editör: Yadigar Hanım