Kemal Sunal'ın "Şendul Şaban" filmindeki sevimli kız çocuğu karakterini canlandıran oyuncunun gerçekte Sunal'ın kendi kızı Ezo Sunal olduğunu öğrenenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

1985 yapımı bu filmde, işsiz kalan Şaban ve sekreter eşi etrafında gelişen komik olaylar anlatılıyor. Ezo Sunal, filmde babasıyla birlikte rol alma fırsatı bulmuş ve şu anda 40 yaşında olan Ezo, evlenip anne olmuş ve babasının özlemini sık sık dile getiriyor.

Yeşilçam'ın güzeller güzeli Şekerparesi'nin son hali ortaya çıktı! 60'lık Yaprak Özdemiroğlu 20'liklere taş çıkarır! Yeşilçam'ın güzeller güzeli Şekerparesi'nin son hali ortaya çıktı! 60'lık Yaprak Özdemiroğlu 20'liklere taş çıkarır!

Ezo Sunal, aynı zamanda 2018'de müzisyen Ömer Öztüyen ile evlenmiş ve Nova adında bir kızları olmuş. Ezo Sunal, İstanbul'da 1984 yılında doğmuş, Salzburg Mozarteum Üniversitesi'nde eğitim almış ve 2007'de "Tutsak" dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır.

Ayrıca editörlük yapmış ve Okan Üniversitesi'nde çocuk gelişimi üzerine eğitimler vermiştir. "Güldüy Güldüy Show" programının sunuculuğunu üstlenmiştir. Kemal Sunal'ın her iki çocuğu da bugün sevilen oyuncular arasında yer alıyor.

Kaynak: Haber merkezi