İbrahim Tatlıses itiraf etti: Evlendim...

İbrahim Tatlıses, kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini açıkladı.

  9 yıl aradan sonra İbo Show pgoramıyla ekranlara dönen İbrahim Tatlıses, dün akşamki programında Murat Dalkılıç, Ersay Üner, Simge Sağın, Ebru Yaşar'ı konuk etti.

İbrahim Tatlıses, konuklardan Ebru Yaşar'ın "Sen nikahlanmışsın" demesi üzerine bir itirafta bulundu. İbrahim Tatlıses, kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini açıkladı.

MEHMET ALİ ERBİL'İN HASTANE MASRAFI İSYANI MEHMET ALİ ERBİL'İN HASTANE MASRAFI İSYANI

Bugüne kadar yaptığı evliliklerden bahsederek beşinci evliliğini de yaptığını duyuran İbrahim Tatlıses, "Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim" dedi.

69 yaşındaki ünlü sanatçının, tek taş pırlanta yüzükle yaptığı evlilik teklifinin ardından, aile içinde kıyılan bir nikahla dünyaevine girdiği öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

İbrahim Tatlıses, adının Gülçin Karakaya ile aşk dedikodularına karışmasının ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunmuştu.

"Kimdir Gülçin?" başlıklı bir açıklamada bulunan Tatlıses, paylaşımında şu ifadelere yer vermişti:

"Gülçin Hanım benim yardımcımdır. Twitter'ıma bakar, Instagram'ıma bakar. Gülçin Hanım'a etmedikleri laf kalmadı. Onun da bir ailesi var, laf söylenmesi hoş değil. Bana keleş sıkıldı, hiçbir zaman 'Şu anda ne yapıyor, manevi açıdan ne durumda' demediler. Şimdi 'Gülçin kimdir?' diyorlar. Gülçin yardımcımdır. Sağ kolum çalışıyor, sol kolum çalışmıyor, Gülçin de sol kolum, var mı ötesi?"