İbrahim Tatlıses ile oğlu Ahmet Tatlı, babasının akıl sağlığından şüphe ettiğini söyleyerek dava açmış, Tatlıses'in mallarına şerh koydurmuştu. Yaşanan bu olayın ardında karşı dava açan İbrahim Tatlıses’e mahkemeden kötü haber geldi.

İbrahim Tatlıses eski eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlıses hakkında sert ifadeler kullanmıştı. Tatlıses eski karısının büyü yaptığını ve ilişkisinin bu sebeple bittiğini iddia etmişti.

İSKİ skandalının ünlü ismi Halil Bezmen 83 yaşında dünyavine girdi İSKİ skandalının ünlü ismi Halil Bezmen 83 yaşında dünyavine girdi

Ünlü türkücü aynı zamanda büyük oğlunun ihanetine uğradığını söyleyerek "Vurulduğumda kasayı boşalttı" iddiasında da bulunmuştu.

ibo ahmet tatlı ses

Babasının açıklamalarının ardından 'Akıl sağlığı ile ilgili şüphelerim artmıştır' diyen Ahmet Tatlıses, soluğu mahkemede alarak, babası İbrahim Tatlıses’e vasi atanmasını talep etmişti.
Ahmet Tatlıses’in şikayeti üzerine mahkeme babası İbrahim Tatlıses’in taşınmaz varlıklarına şerh konulmasına karar verdi.

Şimdi ise Ahmet Tatlıses ve İbrahim Tatlıses arasında yeni bir gelişme yaşandı.
İbrahim Tatlıses, bu davanın ardından mahkemeye başvurarak korunma talebinde bulundu.

Mahkeme, taraflar arasındaki olayların Magazin basınına yansıyan ve maddi çekişmelerden kaynaklı olaylar olduğu gerekçesiyle korunma talebini reddetti.