Kanal D'nin sevilen dizisi İnci Taneleri'nin hayranlarına üzücü bir haber var. Dizinin bu haftaki bölümü, yetişmeyen prodüksiyon süreci sebebiyle yayınlanmayacak. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın aktardığına göre, dizinin gelecek haftaki bölümü de Ramazan Bayramı'na denk geldiği için seyirciyle buluşmayacak.

Yapımcı firma ve yönetmen Şenol Sönmez, bu durumu Ramazan ayının kutsiyetine saygı göstermek adına aldıklarını belirtti. Dizinin senaryosunu kaleme alan ve aynı zamanda başrol oyuncularından biri olan Yılmaz Erdoğan, bu kararı desteklediğini dile getirdi.

Metin Akpınar’ın kızının ablası da Uğur Dündar’a babalık davası açmış Metin Akpınar’ın kızının ablası da Uğur Dündar’a babalık davası açmış

Özellikle Hazar Ergüçlü'nün canlandırdığı pavyon dansçısı Dilber karakterinin dans sahneleri, diziye ayrı bir renk katıyordu. Ancak Ramazan ayı boyunca bu sahnelerin yayınlanmayacağı kararı alınmıştı. Bu kararın, izleyicilerin duyarlılığı ve Ramazan ayının manevi atmosferine saygı göstermek amacıyla alındığı ifade edildi.

İnci Taneleri'nin hayranları, bu aradan sonra dizinin yeni bölümleriyle tekrar buluşacakları günleri dört gözle bekliyorlar.

Editör: Habererk Com