Kemer’de siyaset sahnesinde dikkat çekici bir gelişme meydana geldi. İYİ Parti’nin gençlik kolları lideri Erdem Özkan, partisinden ve belediye meclisi üyeliği adaylığından istifa ederek, Cumhur İttifakı’nın AKP adayı Rahman Şeker’e destek vereceğini duyurdu.

Erdem Özkan, Rahman Şeker’in düzenlediği iftar yemeğine ailesi ve 200’den fazla genç destekçi ile katıldı. Gençlerin politikada daha aktif rol alması gerektiğini vurgulayan Özkan, Rahman Şeker’in zaferine inandıklarını ve onu destekleyeceklerini ifade etti.

Erdem Özkan, “Kemer’de doğup büyüdük ve burada ailemizi kurduk. Kemer’e olan borcumuzu ödemek ve şehrimizin geleceği için çalışmak istiyoruz. Son zamanlarda yaşanan olağanüstü olaylar bizi endişelendiriyor ve bu yüzden harekete geçme zamanı geldiğine inanıyoruz. Rahman Şeker’in tecrübesi ve liderliği altında, Kemer’in gerçek belediyecilikle tanışacağına inanıyoruz,” dedi.

Rahman Şeker ise, katılımın giderek arttığını belirterek Erdem Özkan ve ekibini memnuniyetle karşıladı. Şeker, “Erdem Özkan ve ekibiyle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum ve herkesi 31 Mart akşamı zaferimizi kutlamak üzere Cumhuriyet Meydanı’na davet ediyorum,” diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi