Teknik direktör Jorge Jesus’la Avrupa’da ve ligde zirvede yer alan Fenerbahçe yakaladığı ivmeyi Dünya Kupası sonrası devam ettirir mi merak konusu oldu. 2-1 kaybedilen Giresunspor maçı başkanından teknik ekibine, futbolculardan taraftara kadar bir burukluk yarattı.

Cumhuriyet'ten Hilmi Türkay'ın haberine göre; Jesus, maç sonu planlanan yemeği moral bozukluğu nedeniyle iptal etti. Jesus’un en büyük isyanı futbolcularının gördüğü kırmızı kartlar. Portekizli çalıştırıcı her maçtan önce oyuncularından dikkatli olmalarını istiyor. Fakat Batshuayi Sivas ve Pedro Giresun karşılaşmasında kırmızı gördü.

“EN İYİSİ BİZİZ”

Jesus’a göre ligin en iyi takımı tartışmasız Fenerbahçe. Büyük bir camiaya geldiğini söylüyor. Sezon sonu önemli. Kalır mı kalmaz mı henüz bilinmiyor. Bugüne kadar çalıştırdığı takımlarda hep 1 yıllık kontrat yaptı. Jesus’un yardımcıları kalmaktan yana. Başkan Ali Koç, hocanın uzun süre devam etmesini istiyor. Aldığım duyumlara göre; Jesus’un Fenerbahçe’yi şampiyon yapması halinde kalma ihtimali şu an için yüzde 50.

Editör: Habererk Haber Merkezi