Kilis milletvekili Dülger "Herkesi kendileri gibi yağmura göre tarla değiştirmeyi marifet biliyor"

AK Parti Kilis milletvekili M.Hilmi Dülger "Herkesi kendileri gibi yağmura göre tarla değiştirmeyi marifet biliyor" dedi. 

Kilis milletvekili Dülger "Herkesi kendileri gibi yağmura göre tarla değiştirmeyi marifet biliyor"

Habererk/Lokman Happani/ Kilis 

Milletvekili Dülger yaptığı yazılı açıklamada "Bazı kendini bilmez art niyetli kişilerin sosyal medyada adımı kullanarak sahte hesap oluşturduğunu bu hesaplardan da kendi beğeni yapmış gibi beğeni ve paylaşımlarda bulunarak haysiyet cellatlığına soyundukları ne acıdır ki görülmüş ; bu yola başvuranlara da kendi adlarına bu sefil duruma düşmelerinden dolayı da üzüldüğümü belirtmekte yarar görmekteyim.

Bu konu ile ilgili teknik arkadaşlarımın yaptığı çalışmalar sonucunda Mersin ilinden iPhone 6S bir telefondan sosyal medya hesaplarıma girildiğinin tespit edildiğini, bu suretle adıma beğenilerde bulunanların, yarasa gibi görünmemek için karanlıklarda gizli ofislerde gece yarılarında gizli gizli buluşanların, şahsiyetsiz bir tutum ve davranış içerisine girdiklerini, bundan dolayı da böyle bir davranışa tevessül eden siyaseten düşük, ahlaken zayıf, insanlık olaraktan da sefil ve rezil bir duruma düşenleri kınıyorum. “Siyasete girdiğimiz günden bugüne hatta daha öncesinden beri bizleri bilen değerli vatandaşlarımızın ve gerçek dava arkadaşlarımın bugüne kadar nasıl bir yol ve tutum izledik ise bundan sonra da izleyeceğimizi, bizden daha çok bilip inandıklarını belirten telefon, mesaj ve düşünceleri ile bize olan güvenlerini bir kez daha gösterdikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. 
Hele bu destek telefonlarından birindeki bir hemşehrimizin hassasiyetini belirtirken ALLAH’ı peygamberi şahit tutarak böyle bir çirkefliğin üzerimize leke bile oluşturamayacağını söylerken tüylerimi diken diken eden sözlerini asla unutmayacağım.

Bu rezil yola tevessül edenlerin ve de bunu gerçekmiş gibi yaymaya çalışanların bilmedikleri tek bir şey var ki: o da siyaseti çıkar için değil hizmet için yaptığımızdır. Kendi çıkar ve emellerine bizleri engel görenler, düne kadar kurmaya çalıştıkları rant çıkar ve ihale düzenine engel olanları yıldırmak, yıpratmaya çalışmak ve de fıtratlarına uygun olanı yapmaktan başka ne yapabilecekler ki. Asla güneşe çıkamayanlar, kul ve işçi hakkı yiyenler, şaibeli işe adam soktuklarına dair toplumda yaygın kanaat oluşturanlar ve onların avaneleri, FETÖ yandaş ve savunucuları, emperyalistlerin yerli işbirlikçileri uyuşturucu baronlarının PKK dostlarından başka bir şey beklenmeyeceğini Rabbim, Milletim ve istihbarat kayıtlarındaki Devlet hafızamızla birlikte asil Kilis halkı biliyor, herkese de ona göre değerini veriyordur. Güzel Kilis’imizin güzel bir lafı vardır,’’ çerçi yükündekini satar kurt ulusundan gördüğünü işler ‘’işte onların da yükleri çirkeflik ve haysiyet cellatlığı olduğundan bunun dışında bir şey beklemiyorum.

‘’..herkesi kendileri gibi yağmura göre tarla değiştirmeyi marifet bilenler, yol arkadaşlarını siyasi ikbal ve çıkar uğruna terk edip ihaneti marifet bilenlerin gerektiğinde liderine de ihanet edebilecek karakterde olduklarını bilmeden ikrar edenler, gözündeki merteği görmeden başkasının gözünde çöp arayanlar, camdan kulede oturmasına rağmen başkasının camına taş atanlar kısaca haline bakmadan Hasandağı’na oduna gidenler bilsinler ki bu olaydan kendilerine asla ve kat a ekmek çıkmaz..

Hele bunlardan bazıları var ki; bugün evlerinde rahat oturmalarını önce Rabbime sonra da kime borçlu olduğunu düşünmeden çamur atanlar daha önce benzer yola tevessül edenler gibi kendi çamurlarında boğulacaklardır.

Ancak biliyor ve inanıyorum ki kara olmazsa beyazın, gece olmazsa gündüzün, Kabil olmazsa, Habilin kıymeti anlaşılır mıydı? diyor değerli dava arkadaşlarıma ve hemşerilerime bugüne kadar verdikleri gibi bu olayda da gösterdikleri destek, güven ve itidalleri için teşekkür ediyorum." dedi


 

YORUM EKLE