Trabzon’da miting gibi imza günü!

Daha önce Atası Türk Atatürk kitabına imza atan Şükrü Kuleyin yeni eseri Biçare Hamid ile okuyucularıyla Zorlu Grand Otel’de düzenlenen imza günüyle buluştu.

Trabzon’da miting gibi imza günü!

61 Saat sitesinin haberine göre; İmza gününe Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Yomra  Belediye Başkanı Mustafa Bıyık,  İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli, Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, Trabzonspor eski asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Eski yönetici Özer Bayraktar Efsane oyunculardan Ali Kemal Denizcİ ve yüzlerce kitapsever katıldı.,

İmza gününde kısa bir konuşma yapan Kuleyin ‘Sürekli önümüze Abdülhamit geliyor, bir Abdülhamit kitabı çıkardım ve adına Biçare Abdulhamid dedim. Herkese teşekkür ediyorum geldiği için. Trabzon ve Trabzonsporlu olmaktan bir kez daha gurur duydum. 

Abdülhamid Han bir bölüm kızıl sultan bir dönem gök sultan yaptı. Kitabın ana öznesi şu, Rusya Ukrayna’yı vuruyor çaresiz bakıyoruz. Biçare durumdayız. Abdülhamid ne yapsın tek başına bir şey yapamazdı, kendine göre bir sistem kurdu ve yaşatmaya çalıştı. Asla Osmanlı’ya hakaret etmem. 

Trabzonspor için bir kitap projemiz var. Hizmet etmiş 61 kişiden anılarını anlatan kitabımız olacak. ‘ ifadelerini kullandı

Şükrü Kuleyin daha sonra okuyucuların getirdiği kitapları imzaladı.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2022, 09:46
YORUM EKLE