Cadılar partisine katılan Şeyma Subaşı kendini böyle savundu!

İzmir'de meydana gelen depremin ardından, Miami'de Cadılar Bayramı'nı kutlayarak paylaşım yapan Şeyma Subaşı'ya sosyal medyadan tepki yağdı. Subaşı gelen tepkilerin ardından sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

banner311
Cadılar partisine katılan Şeyma Subaşı kendini böyle savundu!

İzmir Seferihisar'da meydana gelen 6.6'lık depremin ardından, Türkiye'nin birçok yerinden giden ekipler ile arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Ancak şimdilerde Miami'de olan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından Cadılar Bayramı için düzenlenen partiye katılıp o anları da sosyal medya hesabından yayınladı. Kısa sürede binlerce tepkinin yağdığı Subaşı, bir açıklama yaparak "Ben depremde yara alan insanların acısına ortak olmak için elimden geleni yapmaya çalışıyorum" dedi.

"BİRBİRİMİZİ YARGILAMAK İÇİN ÇABALAMASAK KEŞKE"

Can kaybının arttığı İzmir'de hala enkaz çalışmaları sürürken tepkiler üzerine Subaşı gece yarısı bir açıklama yaptı. Şeyma Subaşı kendisine tepki gösterenlere şu sözlerle cevap verdi: "En azından böyle zamanlarda enerjimizi daha faydalı şeylere çevirebilecekken birbirimizi yargılamak için çabalamasak keşke. Herkesin hayatını ve en önemlisi duygularını nasıl ve ne şekilde yaşadığının tartışılmaması gerektiğine inanıyorum."

"BAĞIRARAK DEĞİL SESSİZCE YAPIYORUM"

"Kişisel hesabımda yaptığım paylaşımlardan hareketle duygularımın ölçülmeye kalkılması kadar üzücü bir şey varsa o da insanların acısından şahsıma atıfta bulunarak nemalanmaya çalışılması. Ben depremde yara alan insanların acısına biraz olsun ortak ihtiyaçlarına ise destek olmak için elimden geleni yapmaya devam ediyorum. Fakat bunu her fırsatta bağırarak değil olması gerektiği gibi sessizce yapıyorum.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2020, 12:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.