Hemen sildi: Erkan Petekkaya'dan Acun Ilıcalı'ya kavgada söylenmeyecek sözler!

Erkan Petekkaya'dan Acun Ilıcalı'ya kavgada söylenmeyecek sözler geldi.

Hemen sildi: Erkan Petekkaya'dan Acun Ilıcalı'ya kavgada söylenmeyecek sözler!

Kırmızı Oda'nın Sadi'si Erkan Petekkaya, dün akşam TV8'de yayınlanan bir müzik töreninde Kerimcan Durmaz'ın ödül almasına sosyal medyadan tepki gösterdi.

Petekkaya, konuyla ilgili TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'yı eleştirdiği paylaşımını kısa sürede sildi.

Kırmızı Oda dizisiyle ekranlara geri dönen ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, dün akşam takipçilerini şaşırtan bir paylaşımda bulundu. 

Instagram hesabından TV8'de yayınlanan bir müzik töreniyle ilgili paylaşım yapan Erkan Petekkaya, kanalın sahibi Acun Ilıcalı ile ilgili şoke eden sözler sarf etti. 

"UTANIYORUM SİZİN KANALINIZDA OLMAKTAN"

Geçtiğimiz aylarda yayınlanan "Peşimde" şarkısıyla gecede 'En İyi Çıkış' ve 'En İyi Klip' ödüllerini alan Kerimcan Durmaz'a tepki gösteren Petekkaya'nın, TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'ya eleştiri oklarını çevirmesi herkesi şaşırttı.

Kerimcan Durmaz'ın uçaktaki skandal görüntülerini hatırlatan Petekkaya, "Utanıyorum sizin kanalınızda olmaktan. Acun Efendi yuh" ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu takipçilerini şaşırtan paylaşımlarını kısa bir süre sonra sildi.

"ÇOK AYIP"

Erkan Petekkaya'nın sosyal medyada gündem olan paylaşımlarının hemen ardından Kırmızı Oda dizisiyle ilgili bir gönderi yayınlaması dikkat çekti. Petekkaya, "Bu da benim yanıtımdır tüm olanlara. Ve montajda bize katlanan gizli kahramanlar. Sarhoş yazıyorlar. Yahu yuh. Ayıp çok ayıp. Ne sarhoşu. Çok ayıp. İzlediğinizi bir sarhoş mu yaptı? Yuhh ayıp çok ayıp. Bence sizin kafanız allak bullak" dedi.

YORUM EKLE