Masumiyet 1. bölüm full izle foxplay

Masumiyet 1. bölüm full izle 24 Şubat 2021 tarihinde foxplay üzerinden yayınlandı. Çarşamba akşamında yayınlanan Masumiyet 1. bölüm tek parça halinde izlenebilecek.

Masumiyet 1. bölüm full izle foxplay

Masumiyet 1. bölüm full izle araştırması dizinin takipçileri tarafından merak ediliyor. Başrollerinde Mehmet Aslantuğ ile Eda Ece’nin oynadığı Masumiyet dizisinin 1. bölümü 24 Şubat Çarşamba akşamında FOX TV ekranlarında yayınlandı.

Sıradan bir annenin sıradan hayatı, kızının şiddet kurbanı olmasıyla bir gecede değişir ve doğrunun yanlışa, gerçeğin yalana karıştığı bir sürek avı başlar.

24 Şubat gecesi, İstanbul’da öldü sanılarak yol kenarına atılmış bir genç kız bulunur. Öldüresiye dövülmüş genç kız, o gün doğum günü olan 19 yaşındaki Ela Yüksel’dir. Kızının doğum günü, hayatının en acı gününe dönüşen Ela’nın annesi Bahar, tanınmış iş insanı İlker Ilgaz’ı işaret eder. Acılı annenin hedefinde olan İlker, aile dostları Harun Orhun’un kızı İrem’le nikah masasına oturmak üzeredir.

masumiyet 1. bölüm izle

Kızı için adalet isteyen annenin zorlu yolculuğu başlarken Bahar’ın karşısına bir başka anne; İlker’in annesi Hale Ilgaz çıkar. İrem’in babası Harun ise, iki ateş arasında kalırken tarafını seçmek zorundadır. Bahar’ın suçlamalarıyla birlikte, Ela ve İlker’in, yalanların ve İrem’in gölgesinde yaşadıkları yasak aşk, mercek altına alınır. Korkunç şiddet olayının altından çıkan kanlı aşk üçgeni, üç ailenin de hayatını kökünden değiştirecektir.

Masumiyet 1. bölüm izlemek için tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 15:04
YORUM EKLE