Mehmet Ali Erbil'den Serenay Sarıkaya itirafı

Mehmet Ali Erbil'den Serenay Sarıkaya itirafı geldi.

Mehmet Ali Erbil'den Serenay Sarıkaya itirafı

Kaçış sendromu hastalığı nedeniyle uzun süre tedavi gören ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil, zor günleri geride bıraktı. 2. Sayfa programına konuk olan Erbil, Serenay Sarıkaya hakkında bomba açıklamalarda bulundu.

Konuk olduğu 2. sayfa programında televizyonculuk sektörü ile ilgili konuşan Mehmet Ali Erbil, "Bölüm başı 1 trilyon 2 trilyon para veriyolar. Televizyonu bitirdiler.

Televizyonculuk mu kaldı? Ben zamanında vergi şampiyonu oldum inşallah bu arkadaşlarımız da aldıkları paranın hakkını verirler..." dedi.

"CAN YAMAN KÜLTÜRLÜ BİR ÇOCUK"

Ünlü oyuncu Can Yaman ile ilgili de açıklama yapan Mehmet Ali Erbil, "Can Yaman'ı izlediğim yok. Bir dizide denk gelmiştim. Kültürlü bir çocuk. İtalyancası var, İngilizcesi var...Ben takdir ediyorum" dedi.

"SERENAY SARIKAYA'YI BEĞENİYORUM"

Ünlü komedyen, güzel oyuncu Serenay Sarıkaya hakkında, "Serenay Sarıkaya'yı beğeniyorum. Hem sesi var, hem oyunculuğu var, hem aurası var. Dünya starlarıyla başa çıkabilecek bir isim... Olgun ve komik erkeklerden hoşlanıyormuş duyduğum kadarıyla..." dedi.

"İLAÇLARIN ETKİSİYLE SEDAYLA TARTIŞTIM"

Bir süreden beri birbirlerine yönelik ifadeleri nedeniyle kavgalı olduğu Seda Sayan hakkında açıklamalada bulunan Mehmet Ali Erbil,  "Aldığım ilaçların etkisiyle Seda Sayan ile tartıştım. Eve gelip gidenler dolduruşa getirince ben de öyle bir serzenişte bulundum. Ben başlattım, ben haksızlık ettim.

Benim annem gibidir, beni kendi evlatlarından ayırmaz. Ali Sadi'nin doğumunda New York'ta hastanede Seda vardı. Nihat Doğan kulağına ezan okudu. Sezin'i Seda büyüttü. Bugüne kadarki kavgalarım içinde sadece Seda Sayan ile olandan pişmanım" dedi.

YORUM EKLE